Rollerdrome – Roll7 powraca z krwawym widowiskiem dla jednego gracza

Tegoroczne State of Play przyniosło wiele oczekiwanego, ale Rollerdrome od Roll7 z pewnością nie sposób zaliczyć do tej grupy. Nietypowa strzelanka z mocno stylizowaną oprawą graficzną? Zapnijcie wrotki i ruszamy!

4 czerwca 2022

Wczorajszy pokaz obfitował w duże ogłoszenia jak to, że Resident Evil 4 dostanie remake po 17 latach czy chociażby informacja o Spiderman Remastered i Miles Morales zmierzających na komputery. Miano czarnego konia segmentu gier indie zaskarbiło sobie jednak Rollerdome od zespołu Roll7. Studio odpowiedzialne wcześniej za świetnie odebrane OlliOlli World powraca z propozycją dla nieco starszego odbiorcy. Data premiery tytułu została wyznaczona na 16 sierpnia tego roku.

Rollerdrome – niestandardowy sport przyszłości

Rollerdrome to jednoosobowa gra akcji z mocnym naciskiem na elementy zręcznościowe. Wśród sztuczek, jakimi dysponuje gracz, znalazły się różnorodne akrobacje w powietrzu czy słynny bullet-time. Akcja gry ma miejsce w postapokaliptycznej rzeczywistości 2030 roku, choć pewne elementy jej designu, ze strojem protagonistki na czele, sugerowałyby raczej stylistykę retro. Zważywszy na nietypowy pomysł i doświadczenie twórców, prawdopodobnie będziemy mieć do czynienia z jednym z ciekawszych tytułów tego roku.

UWaga! Gorące informacje!