Sony rozdaje kody na darmowy miesiąc PlayStation Plus

Aby zachęcić do zakupu subskrypcji PS+, Sony uruchomiło stronę na której każdy może otrzymać kod na darmowy miesiąc usługi. Jest jednak pewien warunek.

8 lutego 2017

Każdy zainteresowany ofertą powinien skierować się pod ten adres i w odpowiednim miejscu podać swój adres e-mail, na który otrzyma kod do aktywacji w PS Store. Oferta ta skierowana jest jednak tylko do osób, które nie mają obecnie aktywnej usługi PS Plus. Po upłynięciu darmowego miesiąca subskrypcja odnowi się automatycznie, pobierając standardową kwotę za jeden miesiąc usługi, aby tego uniknąć należy wcześniej wyłączyć automatyczne subskrypcję.

Promocja obowiązywać będzie do 1 marca 2017 roku, warto się nią zainteresować, chociażby dla całkiem ciekawych gier oferowanych w PS Plus w lutym.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!