fbpx

Life is Strange 2 z datą premiery na Nintendo Switch

Bohaterowie Life is Strange 2

Myśląc o serii Life is Strange, do głowy przychodzi nam raczej historia Max i Chloe z jej pierwszej odsłony. Kolejna część gry, opowiadająca o Seanie i Danielu, braciach, którzy uciekli z domu, zyskała nieco mniej rozgłosu, choć również pełna była nadnaturalnych mocy i skupiała się na pogłębianiu relacji bohaterów. W Life is Strange 2 mogliśmy zagrać jeszcze w 2018 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Za niecałe dwa tygodnie tytuł trafi na Nintendo Switch, więc pojawia się okazja, aby przypomnieć o istnieniu tego tytułu.

Powtórny debiut Life is Strange 2

Zapowiedzi premiery gry na kolejnej konsoli towarzyszył nowy zwiastun. W Life is Strange 2 zagramy na Nintendo Switch już 2 lutego 2023 roku. Od razu będziemy mogli zapoznać się z jej wszystkimi pięcioma epizodami. Gra pozwoli nam towarzyszyć głównym bohaterom w trakcie ucieczki przed policją i podróży przez Stany Zjednoczone do granicy z Meksykiem.

Podobnie jak w przypadku innych odsłon Life is Strange, tak i tutaj podejmiemy decyzje, które wpłyną na dalszą rozgrywkę i określą, co dalej przydarzy się poszczególnym postaciom. Jednocześnie poznamy lepiej obu braci i zrozumiemy ich problemy oraz odkryjemy skrywane przez nich tajemnice.