Drugi odcinek Pad Padł trafił na YouTube. Tematem przewodnim seria Neighbours from Hell

19 kwietnia 2024,
18:38
Redakcja portalu
Grafika drugiego odcinka podcastu Pad Padł

Niedawno informowaliśmy was o zupełnie nowym podcaście Pad Padł prowadzonym przez Gabi Zubek-Woźny i Bartka Sobolewskiego z naszej redakcji. W pierwszym odcinku ich własnego autorskiego projektu mogliście posłuchać o grze A Story About My Uncle i ich wrażeniach z grania. Dzisiaj wracamy z dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy zdążyli się wciągnąć w słuchanie i chcieliby więcej.

Na YouTube dostępny jest już drugi odcinek Pad Padł. Tym razem Gabi i Bartek skupiają się na dwóch częściach serii Neighbours from Hell, w których utrudnimy życie swoim sąsiadom. Dziwne żarty to w nich normalna sprawa, ale wyzwanie stanowi to, żeby nie dać się wykryć. Gry łączą w sobie liczne łamigłówki z estetyką kojarzącą się z plastelinowym duetem Wallace i Gromit, co też nasi prowadzący szybko zauważyli. Jeśli chcecie poznać inne ciekawostki związane z Neighbours from Hell, poniżej linkujemy cały odcinek.

Pad Padł możecie śledzić na Facebooku, gdzie znajdziecie też zapowiedzi kolejnych tematów podcastu oraz inne ciekawostki. Wszystkie wychodzące odcinki znajdziecie na YouTube. My już wiemy, o czym Gabi i Bartek będą rozmawiać następnym razem, a jeśli też to sprawdzić, zachęcamy do wpadnięcia na podany fanpage i kanał.