Marvel’s Avengers – Jane Foster jako Thor grywalną postacią od aktualizacji 2.5

Mimo finansowej porażki, jaką okazała się być dla Square Enix gra Marvel’s Avengers, studio Crystal Dynamics nie daje za wygraną i kontynuuje rozwój produkcji. Wraz z pojawieniem się na serwerach aktualizacji o numerze 2.5 do rąk graczy zostanie oddana kolejna z zapowiedzianych postaci. Tym razem będzie nią nikt inny jak Jane Foster znana również jako Mighty Thor!

20 kwietnia 2022

W trakcie pierwszego zwiastuna Thor: Miłość i grom mogliśmy ujrzeć na ekranie dzierżącą Mjolnir Jane Foster, w której filmową wersję wcieli się Natalie Portman. Z jego publikacją zbiegło się ujawnienie przez Crystal Dynamics informacji, iż bohaterka pojawi się również jako jedna z grywalnych postaci w grze Marvel’s Avengers. Mimo braku potwierdzenia tej informacji możemy domyślać się, że wraz z Jane Foster pojawi się dedykowana kampania fabularna, podobnie jak miało to miejsce przy postaci Hawkeye’a.

Marvel’s Avengers – rozgrywka postacią bogini piorunów

W komunikacie na oficjalnej stronie gry otrzymaliśmy komentarz na temat nieuniknionego podobieństwa Jane Foster do Thora Odinsona. Deweloperzy zapewniają, iż nowa bohaterka otrzyma znaczną liczbę oryginalnych elementów, które będą charakteryzowały ją jako postać pewnie stojącą na własnych nogach. Data wejścia w życie aktualizacji 2.5 nie została jeszcze ogłoszona, lecz możemy być pewni, że odbędzie się ona gdzieś w okolicach premiery nowego hitu Marvel Studios.

Grafika przedstawiająca postać Jane Foster z filmu Thor: Miłość i grom
Źródło: Marvel Studios
UWaga! Gorące informacje!