fbpx

Thor: Miłość i grom – pierwszy zwiastun kolejnego hitu Marvela

Akcja promocyjna następnego filmu należącego do MCU oficjalnie rozpoczęta – Thor: Miłość i grom otrzymał pierwszy trailer. Bóg piorunów powróci na ekrany kin już w lipcu.

Na skróty
  • Marvel udostępnił pierwszy zwiastun filmu Thor: Miłość i grom.
  • Premiera czwartej części przygód Thora zaplanowana jest na 8 lipca.

Doktor Strange w multiwersum obłędu, najnowszy film z MCU, wciąż jeszcze przed nami, jednak fani Marvela zawsze mają na co czekać. Latem w kinach pojawi się Thor: Miłość i grom, czyli czwarty solowy film o bogu piorunów, a jednocześnie druga po Thor: Ragnarok część w reżyserii Taiki Waititiego. W oczekiwaniu na nadchodzącą premierę na kanale Marvel Entertainment na YouTube został udostępniony pierwszy zwiastun.

Thor: Miłość i grom – informacje i data premiery

Thor: Miłość i grom wejdzie do kin 8 lipca, a w tytułowej roli zobaczymy oczywiście po raz kolejny australijskiego aktora Chrisa Hemswortha. W postaci znane już z innych filmów należących do MCU, przede wszystkim ze Strażników Galaktyki oraz poprzednich części przygód boga piorunów, ponownie wcielą się m. in. Tessa Thompson (Walkiria), Natalie Portman (Jane Foster), Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord) i Dave Bautista (Drax). Swoich głosów bohaterom użyczą także Bradley Cooper (Rocket) i Vin Diesel (Groot), zaś jako główny antagonista, Gorr Rzeźnik Bogów, wystąpi Christian Bale. Scenariusz przygotował Taika Waititi wraz z Jennifer Kaytin Robinson, a za muzykę odpowiedzialny będzie blisko związany z Marvelem kompozytor Michael Giacchino.

Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowym filmie o Thorze? Na pewno autorskiego podejścia reżysera do kina superbohaterskiego, skupienia na rozwoju postaci, a także pierwszego spojrzenia na obdarzoną mocami boga piorunów Jane Foster. Zwiastun podpowiada, że Thor: Miłość i grom będzie jednym z ciekawszych tytułów czwartej fazy MCU. Jest na co czekać!