fbpx

Do obsady The Last of Us dołączyła Isabela Merced, która wcieli się w Dinę

12 stycznia 2024,
16:39
Dorota Żak
Dina w The Last of Us Part 2

W ostatnich dniach przygotowania do drugiego sezonu The Last of Us nabrały rozpędu. Twórcy serialu najpierw poinformowali o castingu Abby (wcieli się w nią Kaitlyn Dever), później Jessego (zagra go Young Mazino), a teraz przekazali, kto został wybrany do roli Diny. W bohaterkę wcieli się Isabela Merced. W The Last of Us Part 2 Dina należy do jednej z ważniejszych postaci. Po zerwaniu z Jessem zostaje partnerką Ellie i towarzyszy jej częściowo w misji pomszczenia Joela.

Sama Merced natomiast ma na swoim koncie występy w filmach i serialach, z których do najbardziej znanych należą Sicario 2: Soldado , Transformers: Ostatni rycerz czy Dora i Miasto Złota, gdzie zagrała tytułową postać. Wkrótce zobaczymy ją także w Madame Web, jeszcze czekającym na swoją kinową premierę. Merced wcieli się w nim w Anyę Corazon.

Drugi sezon The Last of Us zobaczymy w 2025 roku. Dokładniejsza data premiery nie została jeszcze podana. Wiadomo natomiast, że nie wszystkie wydarzenia z The Last of Us Part 2 pojawią się w nowym sezonie, część z nich twórcy pokażą w jeszcze kolejnym.