Spiderman Remastered i Miles Morales w końcu trafią na komputery

3 czerwca 2022,
20:04
Jacek Kowal

Sony postanowiło skończyć z ekskluzywnością kolejnego hitu. Tym razem padło na serię Spiderman, która z PlayStation trafi na nasze pecety.

Super Hero Landing Spidermana z PS4

Podczas konferencji Sony, czyli State of Play pojawiła się rewelacyjna wiadomość dla fanów pajęczaka. Sony postanowiło przenieść uwielbiane przez wielu gry, czyli Spiderman Remastered oraz Spiderman Miles Morales na komputery.

Spiderman Remastered i Spiderman Miles Morales będą dostępne na komputerach

Na grę Spiderman Remasterd czekał niemal cały gamingowy świat. Wszystkie zajawki i przecieki tylko pompowały hype, jakim cieszy się postać naszego przyjaznego pająka z sąsiedztwa. Na szczęście Insomniac Games podołało wyzwaniu i gra okazała się fenomenalna. Dopracowana grafika, ciekawa historia, mnóstwo misji pobocznych, a przede wszystkim satysfakcja, którą daje swobodne bujanie się po ulicach Manhattanu. Już niedługo przyjemność ta będzie dostępna nie tylko dla posiadaczy PlayStation, ponieważ obie ostatnie gry, czyli Spiderman Remastered i Spiderman Miles Morales trafią na nasze pecety już 12 sierpnia tego roku.

Za konwersję odpowiedzialne jest studio Nixxes Software, a do gry nie będzie wymagany kontroler – wystarczy nam myszka i klawiatura. Co prawda nie znamy jeszcze wymagań sprzętowych, ale patrząc po zwiastunie pokazującym wygląd gry na PC raczej nie będą one niskie.

Jak tylko pojawią się nowe informacje, to od razu wam je przekażemy, więc stay tuned.