fbpx

Resident Evil 4 Remake ze sporym wyciekiem. Poznaliśmy finałowego bossa gry

W internecie pojawiła się finałowa walka z Resident Evil 4 Remake. Dzięki temu poznaliśmy już ostatecznego bossa. Premiera gry jest przewidziana na 24 marca, więc walka wyciekła niecałe 2 tygodnie przed nią.

Oficjalne demo Resident Evil 4 Remake jest już dostępne do pobrania. Capcom nie dostarczał zbyt dużo materiałów z gry przed premierą. Wiele informacji wyciekło za sprawą dataminerów i insiderów. Kilka dni temu do sieci trafiła pełna wersja Resident Evil 4 Remake, która szybko została usunięta.

Ostateczna walka z bossem wyciekła za sprawą użytkownika Tiktoka o nicku „_black_mask_guy_” 15 marca. Klip pokazuje tylko fragment ostatniego pojedynku w grze. Jest to mimo wszystko duży spoiler, więc nie warto sprawdzać tego linku, gdy chcesz odkryć bossa samodzielnie.

Jak wygląda finałowa walka w Resident Evil 4 Remake w porównaniu do oryginału?

Capcom przyłożył się do projektowania ostatecznego bossa w Resident Evil 4 Remake. Walka jest naprawdę bliska oryginałowi z 2005 roku. Twórcy zadbali także o to, by otoczenie było podobne. Wykonanie wydaje się tu natomiast być bardzo dobre. Widać świetną oprawę wizualną, animacje postaci czy genialny projekt bossa, który oddaje oryginał.

Unikając spoilerów — ostatnia walka trzyma poziom tak jak cała gra Resident Evil 4 Remake. To ikoniczna historia w nowym wydaniu. Tytuł pojawi się już niebawem na konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox Series X/S oraz PC.