fbpx

Do sieci przypadkiem trafiła pełna wersja Resident Evil 4 Remake. Uważajcie na spoilery

Prócz oficjalnie udostępnionego demo gry okazuje się, że pełna wersja Resident Evil 4 Remake również trafiła w ręce graczy przed oficjalną premierą, która została zaplanowana na 24 marca tego roku. W przypadku serii gier cieszących się tak ogromną popularnością, jak Resident Evil, wyciek pełnej wersji przed planowanym terminem premiery może mieć niekorzystne skutki, które mogą wpłynąć negatywne na sprzedaż lub odbiór dzieła przez fanów marki.

Pełna wersja Resident Evil 4 Remake krąży po internecie

Branżowy leaker o pseudonimie Dusk Golem, ostrzega graczy przed spoilerami, które mogą wpłynąć na doświadczenie płynące z rozgrywki, a tym samym na odbiór pełnej wersji gry przez społeczność. By nie szkodzić twórcom ważne jest, aby fani serii Resident Evil nie brali udziału w dzieleniu się nielegalnie zdobytymi materiałami i nie szukali informacji związanych z pełną wersją, aby nie naruszać praw autorskich i nie utrudniać minimalizowania szkód producentom gry.

Jestem pewien, że Capcom wkrótce rozpocznie czyszczenie informacji, ale moja sugestia na przyszłość to po prostu ostrożność na mediach społecznościowych i serwisach udostępniających filmy. Niektóre z nich, takie jak Twitter, TikTok, Instagram itp., które mają automatyczne rekomendacje, mogą być najbardziej niebezpieczne, ale istnieją sposoby blokowania określonych terminów.

Dusk Golem

Deweloperzy na pewno zaczęli już działać w sprawie zatrzymania fali nadchodzących materiałów z gry, jednak w Internecie, jak wiadomo, nic nie ginie. Dbajmy zatem chociaż o to, by samemu uchronić się przed niechcianymi spoilerami.