fbpx

Resident Evil 4 Chainsaw Demo jest już dostępne i nie ma limitów czasowych

Podczas wczorajszego Capcom Spotlight zaprezentowano między innymi Resident Evil 4 Remake, o którym dowiedzieliśmy się więcej informacji. Otrzymaliśmy również pełnoprawne demo gry bez limitu czasowego. Można w nim zobaczyć pierwszą część Resident Evil 4 Remake. Jako Leon odwiedzimy europejską wioskę pełną oszalałych mieszkańców. Reklamy na Twitchu już wcześniej przewidziały, że otrzymamy demu teraz i to rzeczywiście się spełniło.

Co wiemy o nadchodzącym Resident Evil 4 Remake i czy warto zagrać w Chainsaw Demo?

Resident Evil 4 Remake jest największym tytułem z całej serii gier. Mówi o tym już sama „waga” plików tej produkcji, ponieważ zajmie ona ponad 67 GB na dysku w porównaniu do ponad dwukrotnie mniejszego rozmiaru Resident Evil Village. W grze odwiedzimy europejską wioskę i kilka innych lokacji.

Jako Leon naszym zadaniem jest uratowanie porwanej córki prezydenta. Niedługo po wysłaniu głównego bohatera do wioski, dowiadujemy się, że ludzkość opanowana jest swego rodzaju wirusem, który powoduje ich agresywność i chęć pożarcia głównego bohatera.

Chainsaw Demo można pobrać całkowicie za darmo na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC. Nie ma tu czasowego limitu rozgrywki. Resident Evil 4 Remake będzie natomiast dostępne na tych samych platformach od 24 marca.