fbpx

Eon Rush z pierwszym zwiastunem. Gra zostanie zaprezentowana na Gamescomie

18 sierpnia 2023,
19:29
Dorota Żak
Postać ze zwiastuna Eon Rush

W czasie tegorocznego Gamescomu zobaczymy wiele nadchodzących gier, wystarczy wymienić Assassin’s Creed Mirage, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty czy Crimson Desert. To jednak tytuły, o których wiemy od dłuższego czasu, a event pozwoli także zapoznać się z mniej rozpoznawalnymi lub dopiero zapowiedzianymi produkcjami. Jedną z nich będzie Eon Rush tworzony przez Eon Rush Studios.

Gra dostała dopiero swój pierwszy zwiastun, który łączy część fabularną z fragmentami gameplayu. Całość będzie kooperacyjnym RPG akcji łączącym klimaty fantasy i science ficiton oraz czerpiącym mocno z najlepszych elementów, jakie oferują tryby gry PvP i PvE. W Eon Rush zmierzymy się z olbrzymimi potworami w serii wyzwań, a naszym głównym zadaniem stanie się pokonanie monstrum nazwanego Chronophage, potrafiącego pożerać czas.

Kiedy zagramy w Eon Rush?

Gra nie ma na razie daty premiery ani nawet orientacyjnego okienka debiutu. Wiemy natomiast, że pracujące nad nim studio składa się z weteranów wcześniej zaangażowanych w takie serie jak Far Cry, Watch Dogs czy Pokémon. Tytuł ukaże się na PC – na razie nie wiadomo czy możemy spodziewać się premiery na konsolach.

Mimo braku konkretnych terminów zainteresowani będą mogli zapoznać się z Eon Rush już w czasie tegorocznego Gamescomu. Twórcy gry zapraszają na swoje stoisko, na którym trafi się okazja, żeby zagrać w wersję pre-alpha.