fbpx

Relaks w Hogwarts Legacy. Film w sam raz na zimne poranki

Magiczny jesienny poranek w Hogwarts Legacy uchwycony na nowym filmie. Jest to już trzecie relaksujące nagranie, które promuje nadchodzącą grę w świecie Harrego Pottera i szczerze mówiąc: działa.

Hogwarts Legacy jest chyba jedną z bardziej wyczekiwany premier, a twórcy zasypują nas kolejnymi informacjami. Niedawno ukazał się między innymi nowy gameplay, poznaliśmy listę trofeów, a nawet tożsamość nauczyciela Obrony przed Czarną Magią (może ten nie będzie miał morderczych zapędów). Teraz deweloper opublikował relaksujący filmik w stylu ASMR, który nie tylko promuje, ale też wycisza.

Magia ciszy w Hogwarts Legacy

Życie czarodzieja to nie tylko ciągłe lekcje i efektowne pojedynki. Prawdziwą magią jest umiejętność odprężenia się i zrelaksowania po ciężkim dniu. Tym mugolom, które tego nie potrafią, Avalanche Software postanowiło pomóc. Pierwszy film ASMR został opublikowany w maju bieżącego roku i szykował nas na wiosnę. Drugi trafił na YouTube w połowie sierpnia, dając nam wytchnienie w tym upalnym okresie. 24 listopada otrzymaliśmy kolejny, który prezentuje nam spokojny jesienny poranek w szkole magii. Zresztą zobaczcie sami.

Przez 20 minut możemy napawać się pięknem Hogwartu i otaczających go terenów, wsłuchując się w ciche dźwięki natury. Podobnie jak przy poprzednich filmach, nie chodzi tu o efekty specjalne i głośną muzykę, a właśnie o to, co niewielu z nas robi. Zatrzymanie się na chwilę i cieszenie się nią.

Przypomnę, że Hogwarts Legacy trafi do nas już 10 lutego 2023, a dostępny będzie na konsole zarówno starej, jak i nowej generacji.