Deszczowa noc w Hogwarts Legacy. Twórcy dzielą się nastrojowym trailerem

Deweloperzy udostępnili 20-minutową prezentacje lokacji z nadchodzącego Hogwarts Legacy. Chociaż to nie jest typowy gameplay, warto zanurzyć się w tym klimatycznym materiale.

21 maja 2022
Na skróty
  • Avalanche Software opublikowało 20-minutowy trailer ukazujący lokacje z gry Hogwarts Legacy.
  • Produkcja najprawdopodobniej ukaże się w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Avalanche Software, studio odpowiedzialne za najnowszą grę w uniwersum wykreowanym przez J.K. Rowling, udostępniło nietypowy materiał, w którym możemy przyglądać się deszczowym lokacjom czarodziejskiego świata.

20 minut Hogwarts Legacy, by się zauroczyć

Materiał stworzony na silniku gry trwa aż 20 minut. W tym czasie możemy podziewać kipiące magicznym nastrojem mury szkoły, uliczki miasteczka i bajecznie wyglądające plenery. To wszystko skąpane w wiosennej, deszczowej nocy. Wideo idealnie przybliża styl i klimat nadchodzącego Hogwarts Legacy. Choć w istocie pokazuje niewiele, pozwala na chwilę zanurzyć się w uniwersum.

Walka na różdżki
Źródło: HogwartsLegacy.com

Data premiery produkcji Avalanche Software pozostaje zagadką

Deweloperzy co jakiś czas karmią nas informacjami dotyczącymi gry, jednak wciąż nie podali konkretnej daty premiery swojego dzieła. Wiemy natomiast, że ukaże się ono w ostatnim kwartale bieżącego roku na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

UWaga! Gorące informacje!