Lista trofeów z gry Hogwarts Legacy dostępna w sieci. Zawiera 46 wyzwań do pokonania

Premiera Hogwarts Legacy zbliża się do nas wielkimi krokami, tymczasem w sieci pojawiła się lista trofeów potrzebna do zdobycia platyny. Uwaga na spoilery.

15 listopada 2022
Na skróty
  • W serwisie powerpyx.com została opublikowana lista trofeów z gry Hogwarts Legacy.
  • Graczom przyjdzie pokonać aż 46 wyzwań w drodze do upragnionej platyny.
  • Premiera gry ma nastąpić 10 lutego 2023 roku.

O ile premiera Hogwarts Legacy nie zostanie niespodziewanie przesunięta, to najnowszej adaptacji uniwersum wykreowanegoprzez J.K. Rowling w formie interaktywnej rozrywki możemy spodziewać się 10 lutego 2023 roku na PC oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji ze stajni Sony i Microsoftu. Trudny okres oczekiwań dnia premiery może umilić lista trofeów z gry, która znalazła się w serwisie powerpyx.com. Trofea mogą zawierać spoilery związane z fabułą, więc czujcie się ostrzeżeni.

Hogwarts Legacy zawiera sporą listę trofeów do zdobycia

Rzeczona lista trofeów została zebrana na podstawie karty gry dostępnej za pośrednictwem sklepu Epic Games Store i w niektórych szczegółach może różnić się treścią lub kolorem statuetki pomiędzy platformami, na których ma zostać wydana gra. Lista zawiera aż 46 trofeów o różnym stopniu skomplikowania – znajdziecie w niej standardowe odniesienia do głównej linii fabularnej produkcji, jak i do wyzwań zbierackich. Słowem, łowcy trofeów będą mieli w grze pełne ręce – i różdżki – roboty.

Ustrzel grową okazję

Mateusz Skowron

UWaga! Gorące informacje!