fbpx

Tożsamość Pani profesor Obrony przed Czarną Magią w Hogwarts Legacy

Przez wielu wyczekiwana gra Hogwarts Legacy, pozwoli nam na uczestnictwo w zajęciach Obrony przed Czarną Magią. Nauczycielem zostanie poczciwa Pani Dinah Hecat.

Na skróty
  • W Hogwarts Legacy będziemy uczęszczać na zajęcia z Obrony przed Czarną Magią.
  • W rolę nauczyciela wcieli się się sympatyczna starsza Pani.

Niedawno pisaliśmy o nowym towarzyszu w Hogwarts Legacy, natomiast teraz potwierdzone zostało, że profesorem zajęć z Obrony przed Czarną Magią zostanie Dinah Hecat. Rozbudowana gra RPG w świecie Harrego Pottera pozwoli nam na uczestniczenie w różnorodnych zajęciach, które możemy kojarzyć z książek J.K. Rowling. Śmiało mogę stwierdzić, że zajęcia z Obrony przed Czarną Magią brzmią najlepiej, albowiem prowadzenie tych zajęć mogło wydawać się przeklęte. W książkach możemy napotkać tylko kilka osób, które zajmowały się prowadzeniem tych zajęć, a żadna z nich nie dała rady prowadzić tych zajęć dłużej niż rok. Znajomość tajnik zakazanych zaklęć mogło okazać się zgubne, taka sytuacja nastąpiła w przypadku profesor Quirrell, która bardziej znana jest pod niesławnym nazwiskiem Dolores Umbridge.

Hogwarts Legacy – profesor Obrony przed Czarną Magią

Najczęściej nauczyciele Obrony przed Czarną Magią znikali przed końcem roku szkolnego w Hogwarcie, a przy tym pełnili ważną funkcję w książkach Harrego Pottera. Teraz przyszedł czas na profesor Hecat, czy okaże się równie ważna w nadchodzących wydarzeniach?

„Surowa, ale sympatyczna profesor Hecat bardzo poważnie traktuje swoje obowiązki dydaktyczne. Po udanej karierze w Ministerstwie Magii – podczas której podobno również spędziła trochę czasu w Departamencie Tajemnic – przeszła na emeryturę i została profesorem Obrony przed Czarną Magią. Chociaż wydaje się na szczęśliwą w Hogwarcie, to niektórzy uważają że jej praktyczne metody nauczania, zaspokają wrodzone skłonności do działania.”

Możemy przeczytać w opisie postaci

Przypomnijmy, że na premierę Hogwarts Legacy nie przyjdzie nam długo czekać, albowiem zaplanowana jest ona na 10 lutego 2023 roku. W tytuł będziemy mogli zagrać na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a w późniejszym terminie przyjdzie również czas na Nintendo Switch. Jeżeli chcielibyście się zapoznać z wymaganiami sprzętowymi na komputery osobiste, odsyłam tutaj.