fbpx

Nowy towarzysz w Hogwarts Legacy – przyszedł czas na Ravenclaw

Przez developerów z Avalanche Software zaprezentowana została nowa, ważna postać w nadchodzących przygodach Hogwarts Legacy. Tym razem przyszła pora na ucznia z domu Ravenclaw.

Na skróty
  • Avalanche Software przedstawiło nowego towarzysza w Hogwarts Legacy.
  • Będzie nim Amit Thakkar – uczeń z domu Ravenclaw.

Premiera Hogwarts Legacy zbliża się nieubłaganie, a w trakcie oczekiwania jesteśmy zasypywani coraz to nowszymi wieściami z świata Harrego Pottera. Niedawno udostępniony został obszerny materiał prezentujący gameplay produkcji, a kilka dni później dowiedzieliśmy się trochę o trofeach, jakie przyjdzie nam odblokować w rozgrywce. Kilka dni temu dotarła do nas nowa informacja, poznaliśmy towarzysza z domu Ravenclaw.

Nowy towarzysz w Hogwarts Legacy

Nie od dziś wiadomo, że w Hogwarts Legacy przyjdzie nam budować przyjaźnie z niektórymi postaciami. Rozwój relacji pozwoli nam na odblokowanie kilku specjalnych misji, które po krótce przedstawią historię postaci. Do tej pory przyszło nam poznać towarzyszy z Gryffindoru, Hufflepuffu oraz Slytherinu. Niedawno trafiła do nas informacja o przedstawicielu domu Ravenclaw – będzie nim Amit Thakkar, który według developerów będzie niezwykle bystry i oczytany. Amit marzy o tym, aby zostać sławnym historykiem w świecie magii, niezwykle fascynuje go obserwacja gwiazd, a przy tym nigdy nie odmawia pomocy przyjaciołom.

Na sam koniec przypomnijmy, iż nie przyjdzie nam już długo czekać na premierę Hogwarts Legacy, albowiem odbędzie się ona już 10 lutego 2023 roku. W tytuł będziemy mogli zagrać na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a w późniejszym terminie przyjdzie również czas na Nintendo Switch. Jeżeli chcielibyście się zapoznać z wymaganiami sprzętowymi na komputery osobiste, odsyłam tutaj.