fbpx

Pora na kolejną misję z Agentem 007 w nadchodzącym remasterze GoldenEye 007

25 stycznia 2023,
21:07
Amira El Berrah

Już w tym miesiącu odbędzie się wyczekiwana od jakiegoś czasu premiera GoldenEye 007. Jako agent brytyjskich tajnych służb wywiadu będziemy musieli wykonać nasze zadanie, a dzięki trybowi wieloosobowemu zawsze możemy liczyć na wsparcie ubezpieczające nasze plecy.

Agent 007 widoczny przez lufę pistoletu i celujący z broni w naszą stronę

Odświeżone wydanie GoldenEye 007 pojawi się 27 stycznia 2023 roku. Gra będzie dostępna dla członków abonamentu Nintendo Switch Online + Expansion Pack oraz na Xbox One i Xbox Series X/S w ramach Xbox Game Pass. Jest także dobra wiadomość dla tych, którzy posiadają cyfrową kopię Rare Replay, a mianowicie pobiorą oni grę za darmo na konsolach Xbox.

Wstrząśnięte, niemieszane! Odświeżmy wspomnienia o klasyku wraz z GoldenEye 007

W ubiegłym roku ogłoszono, że GoldenEye 007 powróci na konsole, a zarówno sentymentalni gracze, jak i ci z nowego pokolenia będą mogli się nią cieszyć. Remaster od września czekał na datę premiery i w końcu wiemy, że oficjalnie będzie dostępny na platformach 27 stycznia.

GoldenEye 007 jest klasyczną produkcją z 1997 roku. Została ona oparta na filmie Golden Eye z serii Jamesa Bonda, w którego wcielił się wtedy Pierce Brosnan. Była to jedna z najlepiej sprzedających się gier na Nintendo 64. Tytuł został odświeżony przez studio Rare, które również pracowało nad jego oryginalną wersją.

Klasyczna strzelanka z Jamesem Bondem ma posiadać wieloosobowy tryb online z podziałem ekranu, jednak będzie on dostępny wyłącznie w wersji na Switcha. GoldenEye 007 otrzyma również dodatki skierowane do dzisiejszych graczy, alternatywne opcje sterowania, osiągnięcia, które trzeba odblokować i rozdzielczość nawet do 4K Ultra HD, oczywiście na obsługujących ją urządzeniach.