Oxenfree II: Lost Signals trafi również na konsole PlayStation

Twórcy Oxenfree II: Lost Signals – Night School Studios – poinformowali nas o tym, że ich produkcja ukaże się również na konsolach PlayStation. Dokładnej daty debiutu niestety nie poznaliśmy.

6 sierpnia 2021
Na skróty
  • Zaprezentowany w kwietniu tego roku Oxenfree II: Lost Signals do tej pory tylko potwierdził swoją premierę na Nintendo Switch i PC.
  • Dziś dowiadujemy się, że tytuł zadebiutuje również na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.
  • Dokładnej daty nie znamy, choć będzie to dopiero 2022 rok.

Zaprezentowany w kwietniu tego roku Oxenfree II: Lost Signals do tej pory tylko potwierdził swoją premierę na Nintendo Switch i PC. Studio Night School Studios właśnie nas poinformowało o tym, że planuje również uruchomić swoją grę na PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł na konsolach zadebiutuje w 2022 roku, niestety dokładnej daty nie znamy.

Uruchomienie Oxenfree II na PlayStation to idealne rozwiązanie. Teraz jeszcze więcej graczy może odkrywać piękny, dziwny i upiorny świat, który tworzy nasz zespół. W Oxenfree II: Lost Signals chcemy, aby gracze stworzyli własną historię w przerażającej nowej lokalizacji. Tworzymy przygodę, która opiera się na fascynującej, opartej na wyborach opowieści oryginalnej, wprowadzając jednocześnie nową obsadę i serię niebezpiecznych tajemnic, które gracze mogą rozwikłać.

Sean Krankel – współzałożyciel i dyrektor studia Night School

Oxenfree II: Lost Signals – gra przygodowa w klimatach horroru psychologicznego

W grze wcielimy się w postać Riley, która powraca do swojej rodzinnej miejscowości, Cameny, aby zbadać tajemnicze sygnały radiowe. Choć w produkcji spotkamy zupełnie nowych bohaterów, a jej akcja będzie rozgrywać się 5 lat po wydarzeniach z pierwszego Oxenfree, zwiastun wskazuje na to, że obie części mogą być powiązane bardziej, niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Riley musi odkryć sekret tajemniczych sygnałów radiowych, które zdają się być powiązane z niepokojącą atmosferą miasteczka. Również pod kątem oprawy graficznej Oxenfree 2: Lost Signals przypomina swojego poprzednika, a pokazane w zwiastunie lokacje wydają się być znajome. Widać też, że ekipa z Night School Studio znowu postawiła na niepokojący nastrój pełny sekretów.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!