fbpx

Nowe oficjalne zdjęcia z filmu Indiana Jones 5 – Uwaga! Biegający 80-latek

Indiana Jones 5 został zaprezentowany na nowych oficjalnych zdjęcia, które rzucają nowe światło na postaci Harrisona Forda i Phoebe Waller-Bridge.

Na skróty
  • Pojawiły się nowe zdjęcia z filmu Indiana Jones 5.
  • Materiały przedstawiają biegnącego Harrisona Forda i Phoebe Waller-Bridge.
  • Nadal mamy jedynie ogólny zarys fabuły filmu.

Indiana Jones to najsłynniejsza seria filmów przygodowych w reżyserii Stevena Spielberga, której to pierwsza część premierę miała w 1981 roku. Początkowa trylogia otrzymała czwartą odsłonę w 2008. Od jakiegoś czasu wiemy, że trwają prace nad piątą i ostatnią częścią Indiany Jonesa. Będzie to też ostatni film w biografii Harrisona Forda, który to po premierze odejdzie na zasłużoną emeryturę.

Harrison Ford na nowych zdjęciach z Indiany Jonesa 5

Indiana Jones 5 to zbliżający się film znanej serii przygód sławnego archeologa. Piąta odsłona będzie pierwszą, której reżyserem nie będzie Steven Spielberg. W tej roli zastąpi go James Mangold znany z takich filmów jak Spacer po linii, Le Mans ’66 i Logan: Wolverine. Najnowsza część opowie historię, która będzie toczyć się w roku 1969, tuż po lądowaniu załogi misji Apollo 11 na Księżycu. Dokładniej, jedna z scen ma się odbywać w czasie parady z okazji kosmicznego wydarzenia. Jednocześnie otrzymamy wątek młodego Indiana Jonesa, który to toczyć będzie się w 1944 roku. Premiera produkcji planowana jest na czerwiec przyszłego roku, lecz o ile nadal nie otrzymaliśmy żadnego zwiastuna, tak co jakiś czas otrzymujemy kolejne zdjęcia z planu filmowego.

Na nowych materiałach możemy zobaczyć uciekającego przed czymś tytułowego bohatera oraz jego córkę chrzestną Helenę, w którą wcieli się Phoebe Waller-Bridge. Dodatkowo kilka dni temu za pośrednictwem magazynu „Empire” w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające Madsa Mikkelsena w roli nazistowskiego naukowca.

biegnący Harrison Ford
źródło: Disney