Playtesty Serial Cleaners w Krakowie

4 lipca 2022,
21:52
Kaja Piaścik

Studio Draw Distance przeprowadza playtesty gry Serial Cleaners w Krakowie! Do 15 lipca każdy chętny po uprzednim zgłoszeniu może przedpremierowo wypróbować nadchodzącą skradankę o profesjonalnych czyścicielach miejsc zbrodni na usługach mafii.

Grafika promocyjna w streetartowym stylu z czwórką postaci grywalnych w Serial Cleaners
Na skróty
  • Do 15 lipca w Krakowie trwają playtesty gry Serial Cleaners.
  • Studio Draw Distance na Twitterze zaprosiło wszystkich chętnych do zgłoszeń oraz podało szczegóły i warunki wypróbowania produkcji.
  • Tytuł studia Draw Distance będzie mieć premierę 22 września tego roku.

Uwaga – wszyscy chętni gracze mogą przedpremierowo wypróbować grę Serial Cleaners! W Krakowie trwają playtesty nadchodzącej skradanki akcji polskiego studia Draw Distance. Deweloper ogłosił na Twitterze, że do 15 lipca każdy chętny po uprzednim zgłoszeniu będzie miał możliwość przetestowania produkcji i podzielenia się wrażeniami z twórcami. Próby odbywać się będą codziennie z wyłączeniem weekendów. W e-mailu ze zgłoszeniem oprócz danych osobowych i wybranego terminu należy podać trzy ulubione skradanki oraz gry indie.

Szczegóły oraz regulamin dostępne są w tweecie informującym o wydarzeniu.

Serial Cleaners – data premiery i informacje

Serial Cleaners będzie mieć premierę już 22 września. Tytuł jest przeznaczonym dla jednego gracza sequelem Serial Cleaner z 2017 roku, jednak tym razem twórcy czerpią inspirację ze stylistyki filmów z lat 90., takich jak Pulp Fiction czy Wściekłe psy. Nowa skradanka akcji opowie o czwórce zawodowych czyścicieli miejsc zbrodni na usługach mafii w Nowym Jorku. Zadaniem graczy będzie oczywiście skuteczne pozbycie się ciał i uniknięcie złapania przez policję. Deweloper obiecuje też dojrzałą, nielinearną fabułę z wyborem opcji dialogowych i konsekwencjami.

W Serial Cleaners czeka na nas czwórka grywalnych bohaterów: Lati, Psycho, Viper i Bob. Każdy z członków zespołu posiada specjalne umiejętności i unikatowy styl pracy. Więcej o czyścicielach dowiedzieć się można ze zwiastuna przedstawiającego postaci, który już prawie rok temu pojawił się na kanale IGN na YouTube, a także na oficjalnej stronie gry.

W oczekiwaniu na premierę tytuł można dodać do listy życzeń na Steamie, GOG.com i Epic Games Store. Serial Cleaners pojawi się również w wersji na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Wydawcą produkcji jest 505 Games.