HITMAN 3 – Year 2 oficjalnie ogłoszony. Jest na co czekać?

Niedługo minie rok od premiery gry HITMAN 3, a twórcy wciąż pracują nad sporymi aktualizacjami. Z tego artykułu dowiecie się co planują producenci tytułu w ciągu najbliższych miesięcy. Czy HITMAN 3 znowu podbije wyniki sprzedaży?

27 listopada 2021
Na skróty
  • HITMAN 3 już wkrótce otrzyma dużą aktualizację.
  • Twórcy z wyprzedzeniem zapowiedzieli kolejne zmiany.
  • Przy optymalizacji gry pomagał Intel.

HITMAN 3 zawitał na naszych ekranach 20 stycznia 2021 roku. Jak zapowiada IO Interactive równo rok po premierze – tytuł otrzyma odświeżającą aktualizację. Przypomnijmy tylko że już w marcu, dwa miesiące po premierze, HITMAN 3 otrzymał spore rozszerzenie w klimatach 7 grzechów głównych. Kolejna aktualizacja ma ukazać się 20 stycznia 2022 roku.

Nowoczesna rezydencja w środku lasu w grze HITMAN 3 - Year 2

Co przyniesie HITMAN 3 – Year 2?

Twórcy zapowiedzieli między innymi lepszą optymalizację, nad którą pracowali razem z Intelem. Gra ma wspierać obsługę nawet powyżej 8 rdzeni procesora. Dla osób korzystających z kart NVIDIA opartych o architekturę Turing dostępna będzie technologia Variable Rate Shading oraz Ray Tracing.

Tytuł w obecnym stanie wspiera VR dla PlayStation. W styczniu ten typ rozgrywki zagości również u posiadaczy wersji na PC. Więcej informacji na ten temat otrzymamy przed premierą HITMAN 3 – Year 2. Zaktualizowany zostanie również tryb Nieuchwytne Cele, w którym to gracz po ukończeniu misji nie ma możliwości ponownego jej przejścia. Studio nie zdradza większej ilości informacji na ten temat.

Na sam koniec ogłoszenia dowiadujemy się że w okolicy wiosny 2022 roku szykowana jest kolejna, duża aktualizacja tytułu.

Mateusz Domińczak

O kurde, tu my idziemy znowu… Młody i zakręcony fan kina akcji – oto i ja! Najczęściej pewnie dostrzeżecie mnie aktywnego w środku nocy, pochłaniającego najgłębsze odmęty internetu. „Podżegam chaos i zniszczenie, gdziekolwiek pójdę”.
UWaga! Gorące informacje!