HITMAN 3 otrzyma nowe DLC w klimatach siedmiu grzechów głównych

Od premiery trzeciej części nowych „przygód” Agenta 47 minęło już (lub dopiero) dwa miesiące. Deweloperzy z IO Interactive nie zasypują gruszek w popiele i dbają, by gracze nie mogli narzekać na nudę. W związku z tym zapowiedzieli nowe, siedmioczęściowe rozszerzenie Seven Deadly Sins.

24 marca 2021
Na skróty
  • HITMAN 3 otrzyma siedmioczęściowe rozszerzenie Seven Deadly Sins.
  • Pierwsza część, Greed, skupi się na grzechu chciwości i ukaże się już 30 marca.
  • Cena jednego rozdziału to 4,99 dolarów, a całą kolekcję można nabyć za 29,99 dolarów.

Najnowsza część opowieści o Agencie 47 cieszy się wśród graczy i recenzentów bardzo dobrą opinią, jednak w ciągu dwóch miesięcy każdy pasjonat skrytobójstwa (lub otwartego konfliktu) rozegrał już pewnie każdy możliwy scenariusz na wiele różnych sposobów. Twórcy z IO Interactive wyciągają pomocną dłoń i prezentują nam nowe rozszerzenie Seven Deadly Sins, skupiające się na tytułowych grzechach głównych i podzielone na tyle samo części.

Seven Deadly Sins: Greed, czyli wszystko złoto, co się błyszczy

Zgodnie z informacją opublikowaną przez deweloperów rozszerzenie zabierze graczy w głąb umysłu Agenta 47. Jak łatwo wywnioskować, myślowe meandry zaprogramowanej do zabijania jednostki nie należą do zbyt sielankowych. Tym lepiej dla graczy, w końcu nie dla herbatki i ciastek gramy w HITMANA. Pierwszy rozdział, Greed, ma przypomnieć nam czasy, gdy wszystko było prostsze, a dla Agenta 47 liczyły się jedynie pieniądze.

Chciwe wspomnienia pozwolą graczom wziąć udział w nowej Eskalacji nazwanej The Greed Enumeration, która również wizualnie będzie odwzorowywać najbardziej powszechny grzech wśród polityków ludzi łasych na pieniądze. Każdy rozdział ma zresztą wizualnie odwzorowywać swój tytuł. A i Agent 47 będzie mógł zaznać odrobiny blichtru, odblokowując złoty garnitur oraz dwa przedmioty: stylową laskę i monetę.

HITMAN zacznie grzeszyć już niedługo

Jeśli skusiły was błyskotki (lub po prostu chęć dalszej zabawy w HITMANIE 3), to nie będziecie musieli długo czekać, gdyż rozdział Greed ukaże się już we wtorek 30 marca. Aby ozłocić swojego Agenta 47, będzie trzeba wydać 5 dolarów, a więc przypuszczalnie oficjalna polska cena wyniesie około 17–18 złotych. Niestety jest to cena pojedynczego rozdziału. Jeśli chcecie popełnić każdy grzech, to przyjdzie wam zapłacić 30 dolarów, a więc około 100 złotych. Czy ilość nowej zawartości jest tego warta? To musicie ocenić sami, ale IO Interactive pokazało, że wie, jak zadowolić fanów.

Paweł Trawiński

Gracz prawie od urodzenia, szukający angażujących historii. Pasjonat wiedzy wszelakiej, bo każda informacja ma swoją wartość. Mistrz smalltalk’u na dowolny temat, chętny do wysłuchania każdej opinii. Poza tym, typowy everyman, którego mijasz codziennie na ulicy.
UWaga! Gorące informacje!