High on Life najlepszą premierą w Xbox Game Pass. Gra radzi sobie świetnie na Steamie

20 grudnia 2022,
17:41
Arek Grabowski
Bohater High on Life trzymający pistolet-kosmitę w szalonym mieście

High on Life to produkcja twórcy serialu animowanego Rick and Morty oraz studia Squanch Games. Gra zbiera skrajnie różne oceny i zyskała ogromną popularność. Produkcja uplasowała się wśród takich tytułów jak Call of Duty: Modern Warfare 2, Fortnite czy Grand Theft Auto V. Niezwykłą popularność zdecydowanie gwarantuje tutaj niebanalny humor oraz premiera w abonamencie Xbox Game Pass.

Grę można było pobrać już pierwszego dnia, posiadając subskrypcję. High on Life zdobyło drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych produkcji Xbox Game Pass. Czyni to ten tytuł jedną z najlepszych premier, jeśli chodzi o abonament Microsoftu.

High on Life stało się hitem w zaledwie kilka dni. Podziękowania twórcy gry

Produkcja otrzymuje oceny na poziomie 9/10, ale także 6/10. Obecnie w serwisie Metacritic High on Life ma 67 punktów, średnia użytkowników to 7,8. Wyżej wspomniałem, że to jedna z najlepszych premier w Xbox Game Pass. To ostatni exclusive Microsoftu w tym roku oraz produkcja pod pewnymi względami wyróżniająca się, ponieważ została częściowo zbudowana przez sztuczną inteligencję i oferuje humor, którego na próżno szukać gdzieś indziej.

High on Life jest także na samym szczycie listy najpopularniejszych gier Steama. Produkcja wyprzedziła Call of Duty, FIFĘ 23 czy nawet God of War. To niezwykle udany tytuł, który mimo średnich ocen stał się hitem.