Assassin’s Creed Mirage to faktyczny powrót do korzeni? Plotki nabierają rozpędu

Po oficjalnym potwierdzeniu przez Ubisoft tworzenia Assasin’s Creed Mirage jesteśmy zalewani kolejnymi plotkami związanymi z produkcją. Niestety na ich weryfikację musimy poczekać do pokazu Ubisoft Forward.

6 września 2022
Na skróty
  • Plotki związane z Assasin’s Creed Mirage nabierają tempa.
  • Według youtubera o pseudonimie j0nathan faktycznie możemy spodziewać się powrotu do korzeni serii, w tym jednego dużego miasta wzbogaconego o tłumy znane z AC Unity.
  • Na potwierdzenie choćby części z tych informacji musimy zaczekać do 10 września – wtedy odbędzie się pokaz Ubisoft Forward.

Branża gamingowa uwielbia plotki, doniesienia i przecieki związane z najbardziej gorącymi i wyczekiwanymi przez fanów tytułami. Ostatnie potwierdzenie przez Ubisoft informacji o tworzeniu kolejnej części Assasin’s Creed o podtytule Mirage rozgrzała media społecznościowe do czerwoności. Pierwsze plotki okazały się przynajmniej w pewnej części prawdą, a to nie koniec rzekomych rewelacji związanych z najnowszym dzieckiem Ubisoftu.

Assassin’s Creed Mirage – Tłumy na ulicach Bagdadu

Choć do oficifjalnych informacji musimy poczekać do 10 września, to według najnowszych doniesień zebranych przez użytkownika Twittera o pseudonimie Rebs Gaming możemy spodziewać się, że seria faktycznie zatoczyła koło i zmierza wprost do swoich korzeni. Pierwotnym autorem przecieku jest youtuber j0nathan, który opublikował materiał, w którym ujawnia następujące informacje:

  • Bagdad ma być jedynym obszarem, który zwiedzimy w Assasin’s Creed Mirage. Miasto to ma być otoczone pustynią, oazami i rzekami, a sam miejski teren będzie podzielony na 4 mniejsze dystrykty zarządzane przez trudnego przeciwnika;
  • Ponownie skorzystamy z noży do rzucania;
  • Powrócą kryjówki na dachach budynków;
  • Pamiętacie tłumy zaprezentowane w AC Unity? – Bagdad ma ponoć zaoferować podobne wrażenia;
  • Kolejna ewolucja systemu parkour (omówiona w 7-minucie powyższego materiału);
  • Zabójstwa dokonywane przez protagonistę zostaną częściowo zaprezentowane w zwolnionym tempie.

Wszystkie te informacje oczywiście brzmią bardzo interesująco, jednak należy pamiętać, że pierwsze oficjalne informacje zostaną ogłoszone dopiero 10 września podczas Ubisoft Forward.

UWaga! Gorące informacje!