fbpx

Endling – Extinction is Forever – gra o lisiej rodzinie trafiła do sprzedaży

Endling – Extinction is Forever, czyli survivalowa przygodówka o ostatniej lisiej mamie i jej młodych, zadebiutowała właśnie na rynku. Produkcja Herobeat Studios wyróżnia się uroczą grafiką i ekologicznymi motywami.

Na skróty
  • Odbyła się premiera Endling – Extinction is Forever.
  • Gra od Herobeat Studios jest survivalową przygodówką o ostatniej na świecie lisiej mamie.
  • Tytuł jest już dostępny na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Wygląda na to, że 19 lipca to dzień premier gier o uroczych zwierzakach. Oprócz Stray, którego głównym bohaterem jest kot, do sprzedaży trafił dziś też tytuł o liskach. Przygodówka o motywach ekologicznych Endling – Extinction is Forever zadebiutowała na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Pojawieniu się produkcji towarzyszył premierowy zwiastun udostępniony przez wydawcę, HandyGames. Prześliczna animacja przedstawia lisią rodzinę i niebezpieczeństwa, jakie czekają na zwierzęta w zniszczonym przez ludzi, nieprzyjaznym świecie.

Premiera Endling – Extinction is Forever

Chociaż dość niedawno poznaliśmy dopiero datę premiery gry, już teraz możemy cieszyć się pełną wersją Endling – Extinction is Forever. Survivalowy side-scroller opowiada o lisicy, która stara się odnaleźć swoje zagubione szczenię i jednocześnie ochronić resztę młodych w podróży. Stawka jest ogromna – lisia rodzina to ostatnie osobniki z gatunku. Trójkę młodych trzeba będzie karmić i trzymać z dala od licznych niebezpieczeństw w świecie, który znajduje się na skraju zagłady, a także pomagać im w pokonywaniu przeszkód. Utrzymanie wszystkich maluchów przy życiu nie będzie proste, ale to przecież gra o przetrwaniu.

Endling w wersji na PC można już kupić na Steamie, GOGu i Epic Games Store.