fbpx

Take-Two Interactive opóźniło nową grę RPG akcji od Moon Studios, twórców Ori

12 lutego 2024,
14:45
Arek Grabowski
Baner reklamowy gry No Rest for the Wicked

No Rest for the Wicked od Moon Studios wydawane przez Private Division zostało niedawno zaprezentowane na TGA 2023. Gra miała trafić do wczesnego dostępu Steam już w pierwszym kwartale 2024 roku. Niestety Take-Two Interactive opóźniło tę premierę. Strauss Zelnick, dyrektor generalny firmy wypowiedział się na ten temat dla serwisu IGN.

Została przesunięta o kwartał i jak zawsze, przesuniemy coś, jeśli poczujemy, że chcemy nadać jej trochę więcej szlifu, aby była jak najlepsza oraz stała się jeszcze bardziej niesamowitym doświadczeniem dla konsumentów.

Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two Interactive

Gra najpewniej trafi do wczesnego dostępu Steam przed lipcem 2024 roku. Mimo wszystko dokładna data premiery nie została ogłoszona. Warto zauważyć, że gra pojawi się także na konsolach Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 w bliżej nieokreślonym terminie.

Niebawem Moon Studios szczegółowo zaprezentuje No Rest for the Wicked

Moon Studios planuje dedykowaną prezentację dla No Rest for the Wicked. Ma ona odbyć się już 1 marca. Zobaczymy wtedy dogłębne spojrzenie na rozgrywkę.

Marzyliśmy o tym, by móc wnieść swój wkład w gatunek ARPG, z którym wszyscy dorastaliśmy i który kochamy. Po sukcesie Ori było dla nas jasne, że Moon jest już wystarczająco dojrzały, by w końcu zrealizować te marzenia. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak gracze zareagują na to zupełnie nowe podejście do gatunku.

Przez ostatnie sześć lat ciężko pracowaliśmy nad naszym wymarzonym projektem pasji – ARPG na wyższym poziomie, napędzanym naszą miłością i ambicją do ścisłej mechaniki rozgrywki i budowania świata.

Cieszymy się, że możemy ujawnić nasze własne podejście do tego, co zawsze wyobrażaliśmy sobie jako podstawowe kanony gatunku ARPG, jednocześnie podejmując kolejne kroki w celu ponownego wyobrażenia sobie elementów, które uważamy za dojrzałe do innowacji.

Thomas Mahler, CEO i dyrektor kreatywny Moon Studios

No Rest for the Wicked zapowiada się naprawdę dobrze, jednak obecnie o grze wiadomo naprawdę niewiele. Dopiero 1 marca poznamy pierwsze informacje, które jakkolwiek zarysują rozgrywkę, klimat oraz podstawowe założenia nadchodzącej produkcji Moon Studios.