fbpx

One Piece Odyssey otrzyma demo. Grę sprawdzimy jeszcze przed premierą

Twórcy One Piece Odyssey potwierdzili, że gra dostanie demo na kilka dni przed oficjalną premierą. Jeżeli wahacie się, czy warto przekazać ciężko zdobyte złoto na tę piracką przygodę, to możecie wypróbować tytuł przed zakupem.

Manga i anime One Piece jest jedną z bardziej popularnych japońskich serii. Nic więc dziwnego, że na jej bazie powstaje gra One Piece Odyssey. W listopadzie mogliśmy obejrzeń kolejny zwiastun nadchodzącego tytułu, który ma zadebiutować 13 stycznia na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Najwyraźniej Bandai Namco i studio ILCA chcąc zwiększyć zainteresowanie swoim produktem, postanowiły wypuścić demo gry kilka dni przed premierą.

Demo One Piece Odyssey ma się ukazać 10 stycznia, wiec naszą przygodę pośród Słomianych Kapeluszy możemy rozpocząć ciut wcześniej niż oficjalna premiera. Dzięki temu każdy może się przekonać, czy tytuł mu odpowiada, a jeżeli tak, to progres z demówki bez problemu zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry.

Luffy stojący na pierwszym planie za nim Lim, a w tle Robin, Usopp i Merry
Źródło: Bandai Namco

One Piece Odyssey współtworzy Eiichirō Oda

Kto może być lepszym współtwórcą gry z uniwersum One Piece niż sam twórca mangi Eiichirō Oda? Otóż autor serii nie tylko wspiera prace nad grą, ale pokusił się nawet stworzyć dwie nowe postacie, które będziemy mogli poznać w trakcie fabuły. Ten fakt na pewno ucieszy nie jednego fana załogi Słomianych Kapeluszy, a dodatkowo może pozytywnie wpłynąć na samą historię. Jak to wszystko wyjdzie? Delikatnie sprawdzimy to już 10 stycznia, a trzy dni później przekonamy się, jak tytuł prezentuje się w pełnej okazałości.