Nowy God of War już wkrótce. Przynajmniej według pogłosek

27 maja 2022,
23:50
Wiktor Niedziela

Kilka wiarogodnych poszlak sugeruje, że premiera God of War: Ragnarök odbędzie się jesienią tego roku.

Kratos wpatrzony w krajobraz
Na skróty
  • Prace nad najnowszą częścią serii God of War najprawdopodobniej są już na ukończeniu.
  • Gra otrzymała klasyfikację wiekową w Korei i gadżety dostępne w sklepie Geeky Zone.
  • Poszlaki wskazują, że prawdopodobnym miesiącem premiery będzie wrzesień 2022 roku.

W kwietniu donosiliśmy, że prace nad God of War: Ragnarök idą pełną parą, ale twórcy jeszcze nie są gotowi, by podzielić się z nami żadnymi konkretami. Poprzednia część przygód Kratosa bez wątpienia okazała się jedną z najważniejszych gier generacji, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, z jakim pietyzmem twórcy podchodzą do swego kolejnego dzieła.

Całkiem prawdopodobne, że mimo powściągliwości deweloperów, kilka poszlak dotyczących premiery najnowszej części przedostało się na światło dzienne.

God of War: Ragnarök – tu klasyfikacja wiekowa, tam pluszak

Dowodem na rychłą premierę God of War: Ragnarök jest otrzymanie klasyfikacji wiekowej w Korei Południowej. Gra może otrzymać takową ocenę dopiero w końcowych fazach produkcji. Co do samej opinii Game Management Committee, tytuł ze względu na wulgarny język, odniesienia do narkotyków i sceny zakrapiane alkoholem będzie dostępny wyłącznie dla graczy pełnoletnich – wynik nad wyraz spodziewany.

Drugim argumentem przemawiającym za bliską datą premiery jest oferta sklepu Geeky Zone. Na stronie internetowej w sprzedaży są dostępne najróżniejsze gadżety na licencjach growych, w których między innymi znalazły się produkty sygnowane God of War: Ragnarök.

We wrześniu bieżącego roku czeka nas duży pokaz organizowany przez Sony. Być może ta wyjątkowa okazja zostanie wykorzystana, by wydać jeden ze swoich najgłośniejszych tytułów?