Nowy God of War już wkrótce. Przynajmniej według pogłosek

Kilka wiarogodnych poszlak sugeruje, że premiera God of War: Ragnarök odbędzie się jesienią tego roku.

27 maja 2022
Na skróty
  • Prace nad najnowszą częścią serii God of War najprawdopodobniej są już na ukończeniu.
  • Gra otrzymała klasyfikację wiekową w Korei i gadżety dostępne w sklepie Geeky Zone.
  • Poszlaki wskazują, że prawdopodobnym miesiącem premiery będzie wrzesień 2022 roku.

W kwietniu donosiliśmy, że prace nad God of War: Ragnarök idą pełną parą, ale twórcy jeszcze nie są gotowi, by podzielić się z nami żadnymi konkretami. Poprzednia część przygód Kratosa bez wątpienia okazała się jedną z najważniejszych gier generacji, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, z jakim pietyzmem twórcy podchodzą do swego kolejnego dzieła.

Całkiem prawdopodobne, że mimo powściągliwości deweloperów, kilka poszlak dotyczących premiery najnowszej części przedostało się na światło dzienne.

God of War: Ragnarök – tu klasyfikacja wiekowa, tam pluszak

Dowodem na rychłą premierę God of War: Ragnarök jest otrzymanie klasyfikacji wiekowej w Korei Południowej. Gra może otrzymać takową ocenę dopiero w końcowych fazach produkcji. Co do samej opinii Game Management Committee, tytuł ze względu na wulgarny język, odniesienia do narkotyków i sceny zakrapiane alkoholem będzie dostępny wyłącznie dla graczy pełnoletnich – wynik nad wyraz spodziewany.

Drugim argumentem przemawiającym za bliską datą premiery jest oferta sklepu Geeky Zone. Na stronie internetowej w sprzedaży są dostępne najróżniejsze gadżety na licencjach growych, w których między innymi znalazły się produkty sygnowane God of War: Ragnarök.

We wrześniu bieżącego roku czeka nas duży pokaz organizowany przez Sony. Być może ta wyjątkowa okazja zostanie wykorzystana, by wydać jeden ze swoich najgłośniejszych tytułów?

Ustrzel grową okazję

Mateusz Skowron

UWaga! Gorące informacje!