Nowy God of War jest coraz bliżej, ale studio nie jest jeszcze gotowe

Dziś urodziny Kratosa! No prawie, bo minęły 4 lata od wydania God of War z 2018 roku. Cory Barlog, reżyser oświadcza, że God of War Ragnarok jest coraz bliżej, ale nie możezdradzić zbyt wielu szczegółów.

20 kwietnia 2022

20 kwietnia 2018 roku zadebiutował God of War. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez graczy, a dziś w jej urodziny Cory Barlog podzielił się bardzo miłymi słowami.

Prace nad God of War Ragnarok trwają, ale potrzeba czasu

Cory Barlog, reżyser gry podzielił się na Twitterze wideo, w którym to dziękuje graczom za wszystkie ciepłe słowa odnoście God of War a także zapewnił, że całe studio pracuje pełną parą nad kontynuwacją przygód Kratosa i Atreusa.

4 lata temu ukazał się God of War. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym, którzy dołączyli do Kratosa i jego syna Atreusa w ich podroży. Jesteśmy też dumni z zespołu, który pracował wprowadził to go w życie.

Co prawda nie jesteśmy gotowi by udostępnić aktualizacje o tym co będzie dalej, ale łapcie krótką wiadomość od Cory’ego!

tłumaczenie wpisy na Twitterze

W filmie twórca Cory podkreśla, że mimo chęci do podzielenia się informacjami to niestety Sony potrzebuje czasu. Reżyser potwierdza, że „nadciąga coś ciekawego”, ale nie może zdradzić więcej szczegółów Co prawda nie znamy jeszcze daty premiery nowego God of War., ale jest szansa, że gra trafi do nas jeszcze w tym roku.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!