fbpx

Nowe wideo ze Star Wars Jedi: Survivor prezentuje intensywne walki, ale to nie wszystko

Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe materiały i informacje na temat nadchodzącej gry Star Wars Jedi: Survivor. Wiemy, że ponownie zobaczymy droidy z Wojen Klonów, poznaliśmy techniki walki, którymi będziemy się posługiwać, a także, że w przerwie od niebezpieczeństw będziemy mogli rozwiązywać łamigłówki.

Teraz pojawiło się kolejne wideo, w którym widzimy nie tylko intensywność walk, ale także ciekawe nagrody za przeszukiwania lokacji. Wiadomo, że dzięki potędze konsol nowej generacji gra będzie o wiele bardziej rozwinięta od swojej poprzedniczki, ale chyba nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo zaszaleli twórcy.

Star Wars Jedi: Survivor to nie tylko emocjonujące walki, ale także nowe miejsca i możliwości

Chociaż wideo skupia się na walce, możemy w nim zauważyć nową planetę, którą jest Koboh. Eksploracja tego świata w końcu nabierze sensu, ponieważ o ile w pierwszej części znajdźki ograniczały się do elementów kosmetycznych, o tyle w Star Wars Jedi: Survivor wśród nagród dla odkrywców będą także punkty umiejętności, a te w każdej grze RPG są na wagę złota.

Poprawiona walka i elementy, które możemy znaleźć to oczywiście niejedyne nowości w Star Wars Jedi: Survivor. Warto wspomnieć, że w końcu będziemy mogli rozczłonkować przeciwnika naszym mieczem świetlnym, a do tego rozwiązywać wspomniane wcześniej zagadki, korzystać z wierzchowców i wiele więcej.

Premiera Star Wars Jedi: Survivor na PCi konsole nowej generacji jest zaplanowana 28 kwietnia.