fbpx

Niedługo otrzymamy „surowy gameplay” The Day Before. Tak przynajmniej obiecują twórcy

17 stycznia 2023,
12:42
Jacek Kowal
Eksploracja miasta w The Day Before

The Day Before to survivalowa gra inspirowana takimi tytułami jak DayZ, Long Dark i Rust. Aktualnie zajmuje ona drugie miejsce na globalnej liście życzeń Steam (zaraz po Hogwarts Legacy). Produkcja została zapowiedziana w styczniu 2021 i od tego momentu otrzymaliśmy już kilka zwiastunów, w tym jeden, który pojawił się 4 stycznia i prezentuje wykorzystanie ray tracingu.

Teraz twórcy gry, czyli Fntastic zapowiedzieli, że niedługo pokażą nam „surowy materiał z rozgrywki”, o który prosi już spora część internautów. Wymagało to oczywiście zgody zespołu kierowniczego, ale ta bez większych problemów została udzielona. To oznacza, że już niedługo zobaczymy The Day Before w pełnej krasie.

Co pokażą twórcy The Day Before?

Materiał, który trafi do nas jeszcze w tym miesiącu, pokaże większość funkcji i elementów rozgrywki, o które dopytuje się społeczność graczy. Zapewni też wyraźne informacje, na jakim etapie są postępy pracy. Przygotujcie się więc na (oby) długi materiał prezentujący postapokaliptyczny świat The Day Before.

Ognisko w obozie w The Day Before
Źródło: Fntastic

Oczywiście jak tylko film się pojawi, to niezwłocznie go wam przybliżymy, więc bądźcie niemal tak czujni, jak podczas prawdziwej apokalipsy zombie.