fbpx

theHunter: Call of the Wild w GeForce NOW i do odebrania za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store co tydzień trafiają różne tytuły do odebrania zupełnie za darmo. Już od dziś do swojej biblioteki możemy dodać theHunter: Call of the Wild oraz pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade.

Epic Games Store co tydzień rozdaje różne tytuły zupełnie za darmo. Tym razem sklep postanowił udostępnić theHunter: Call of the Wild oraz pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade. Produkcje możemy przypisać do swojego konta już od dziś, aż do przyszłego tygodnia, a dokładnie do 2 grudnia do godziny 17:00. Nowości odbieramy w oficjalnym sklepie Epic Games.

Warto dodać, że poznaliśmy już produkcje, które będą dostępne za darmo od przyszłego tygodnia. Dead by Daylight oraz while True: learn() będziemy mogli przypisać do swojego konta bezpłatnie od 2 do 9 grudnia 2021.

Zagraj w theHunter dzięki GeForce NOW

Dowiedzieliśmy się również, że theHunter: Call of the Wild już w tym tygodniu trafi do biblioteki GeForce NOW. Oprócz omawianego tytułu, w usłudze zobaczymy także trzy kolejne nowości: Fate Seeker II, Ghostrunner oraz Legion TD 2.

theHunter: Call of the Wild – kontynuacja symulatora łowiectwa z 2009 roku

theHunter: Call of the Wild został wyprodukowany przez studio Expansive Worlds, gdzie stanowi on kontynuację produkcji z 2009 roku. Jest to klasyczny symulator łowiectwa, a my wcielamy się w nim w myśliwego, który działa w otwartym świecie. Naszym zadaniem jest polowanie na różne zwierzęta – od jeleni, dzików, saren, aż po ptaki. W grze wykonujemy różne zadania – zabijamy wymienione stworzenia za pomocą broni palnej, łuku lub różnych gadżetów. W theHunter: Call of the Wild możemy bawić się w trybie zarówno pojedynczym, jak i wieloosobowym oraz kooperacyjnym.

Pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade

Jeśli chodzi natomiast o pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade, to tutaj możemy zdobyć 1090 darmowych gems. Tę walutę możemy wykorzystać w grach, wyzwaniach i ograniczonych czasowo turniejach. Gems umożliwiają też odblokowanie trudniejszych wyzwań oraz turowych gier PvP, w których uczestniczyć mogą inni gracze oraz znajomi.