theHunter: Call of the Wild w GeForce NOW i do odebrania za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store co tydzień trafiają różne tytuły do odebrania zupełnie za darmo. Już od dziś do swojej biblioteki możemy dodać theHunter: Call of the Wild oraz pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade.

26 listopada 2021

Epic Games Store co tydzień rozdaje różne tytuły zupełnie za darmo. Tym razem sklep postanowił udostępnić theHunter: Call of the Wild oraz pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade. Produkcje możemy przypisać do swojego konta już od dziś, aż do przyszłego tygodnia, a dokładnie do 2 grudnia do godziny 17:00. Nowości odbieramy w oficjalnym sklepie Epic Games.

Warto dodać, że poznaliśmy już produkcje, które będą dostępne za darmo od przyszłego tygodnia. Dead by Daylight oraz while True: learn() będziemy mogli przypisać do swojego konta bezpłatnie od 2 do 9 grudnia 2021.

Zagraj w theHunter dzięki GeForce NOW

Dowiedzieliśmy się również, że theHunter: Call of the Wild już w tym tygodniu trafi do biblioteki GeForce NOW. Oprócz omawianego tytułu, w usłudze zobaczymy także trzy kolejne nowości: Fate Seeker II, Ghostrunner oraz Legion TD 2.

theHunter: Call of the Wild – kontynuacja symulatora łowiectwa z 2009 roku

theHunter: Call of the Wild został wyprodukowany przez studio Expansive Worlds, gdzie stanowi on kontynuację produkcji z 2009 roku. Jest to klasyczny symulator łowiectwa, a my wcielamy się w nim w myśliwego, który działa w otwartym świecie. Naszym zadaniem jest polowanie na różne zwierzęta – od jeleni, dzików, saren, aż po ptaki. W grze wykonujemy różne zadania – zabijamy wymienione stworzenia za pomocą broni palnej, łuku lub różnych gadżetów. W theHunter: Call of the Wild możemy bawić się w trybie zarówno pojedynczym, jak i wieloosobowym oraz kooperacyjnym.

Pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade

Jeśli chodzi natomiast o pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade, to tutaj możemy zdobyć 1090 darmowych gems. Tę walutę możemy wykorzystać w grach, wyzwaniach i ograniczonych czasowo turniejach. Gems umożliwiają też odblokowanie trudniejszych wyzwań oraz turowych gier PvP, w których uczestniczyć mogą inni gracze oraz znajomi.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!