fbpx

The Day Before jest sprzedawane za niebotyczne kwoty po wycofaniu gry z rynku

19 grudnia 2023,
14:53
Arek Grabowski
New Fortune City w The Day Before

The Day Before miało swoją premierę niedawno. Twórcy ogłosili jednak zamknięcie tuż po ukazaniu się gry ze względu na niezadowalające wyniki finansowe oraz brak funduszy. The Day Before zostało bardzo szybko wycofane z rynku. Gra może przejść do historii jako najgorsza produkcja i to napędza rynek scalperów. Kopie tego tytułu są sprzedawane za 200 dolarów lub więcej, ponieważ inaczej nie można kupić The Day Before.

Warto zauważyć, że oryginalna cena The Day Before wynosiła 40 dolarów. Scalperzy jednak odkryli okazję w wycofaniu tytułu z rynku. Dlatego też ceny są mocno windowane – społeczność trafia na oferty zawierające ceny sięgające kilkuset dolarów.

Czy warto kupić The Day Before za 200 dolarów?

Oczywiście wywindowane ceny nie są tutaj powiązane z jakością samej gry. Tytuł szybko został wycofany i zebrał tragiczne oceny graczy. The Day Before to produkcja, która zawiera ogrom błędów, bardzo mało zawartości oraz nie będzie wspierana. Zakup tego tytułu za oryginalną cenę oznacza, że znacząco przepłacamy – 200 dolarów już więcej to naprawdę dużo.

Nie warto wspierać scalperów w tym procederze. The Day Before zyskało jednak miano jednej z najrzadszych gier. To zdecydowanie pomoże zapisać się tej produkcji na kartach historii.