Project T na pierwszej zapowiedzi. Będzie to gra w uniwersum Dead by Daylight

15 maja 2024,
13:05
Arek Grabowski
Mroczna kaplica w Project T

Behaviour Interactive niedawno było dotknięte falą zwolnień. Nie przeszkodziło to jednak w realizacji kolejnych projektów. Midwinter Entertainment, które jest własnością Behaviour, opublikowało pierwsze spojrzenie na grę znaną jako Project T. Jest to produkcja osadzona w uniwersum Dead by Daylight.

Nadchodząca gra ma być kooperacyjną strzelanką PvE dla maksymalnie 4 graczy. Obecnie tytuł znajduje się w bardzo wczesnym etapie rozwoju. Powyższe pierwsze spojrzenie skupia się między innymi na tym, że gracze zostaną również „intruzami”. Po tej złej stronie sterujemy potworami zwanymi Thrall. Mają one przeróżne zdolności i wyglądają przerażająco.

Co już wiemy o Project T?

Twórcy już teraz udostępnili dedykowaną stronę internetową Project T – tam można poznać szczegóły związane z grą. Wiemy, że miejscem akcji jest region Backwater. Twórcy zapowiadają, że krajobraz będzie zmieniał się dynamicznie – ma również oferować liczne funkcje rozgrywki.

Nie ma obecnie zapowiedzianej daty premiery. Na ten moment jedyną docelową platformą jest PC, jednak może się to zmienić w przyszłości. Do Project T już teraz są zbierane zapisy, wystarczy wejść na wyżej wymienioną stronę.