Poznaj nasz zespół

Dowiedz się kto tworzy Twój ulubiony portal o grach

Igor Kaźmierczak

Igor Kaźmierczak

Guru of GamesGuru

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.

GURU warstwy technicznej serwisu

Krzysztof Bolda

Zafascynowany technikaliami miłośnik gier wideo, któremu nie straszne największe fuck-upy podczas serwerowych prac konserwacyjnych (włącznie z płonącymi jednostkami centralnymi). Podczas wieloletniej pracy w branży dziennikarstwa gamingowego zdobywał doświadczenie, dzięki któremu dzisiaj może z zaangażowaniem współtworzyć najlepszy niezależny serwis o grach i technologii.

Krzysztof Bolda

Paweł Trawiński

Paweł Trawiński

GURU działu "News"

Gracz prawie od urodzenia, szukający angażujących historii. Pasjonat wiedzy wszelakiej, bo każda informacja ma swoją wartość. Mistrz smalltalk’u na dowolny temat, chętny do wysłuchania każdej opinii. Poza tym, typowy everyman, którego mijasz codziennie na ulicy.

GURU działu "Recenzje"

Tomasz Wasiewicz

Przede wszystkim jestem graczem. Uwielbiam fantastykę w każdej postaci. Od książek, przez filmy, muzykę, komiksy, po gry. Jestem niepoprawnym kolekcjonerem, zwłaszcza jak gry mają w zestawie steelbook. Zapraszam na mój Instagram po więcej szczegółów. Mimo kariery zawodowej związanej z innymi tematami najbardziej lubię rozmawiać o grach. To jak, pogadamy?

Tomasz Wasiewicz

Szymon Góra

Szymon Góra

GURU działu "Sprzęt"

Entuzjasta sprzętu komputerowego. Gracz PC-towy i RPG-owy. Geek i Nerd. Twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak zbyt droga obudowa komputerowa. W redakcji GAMESGURU pełni rolę prowadzącego działu „Sprzęt”, a swoje działania dziennikarskie skupia przede wszystkim na testach i recenzjach najnowszych produktów z segmentu technologii komputerowej.

GURU działu "Publicystyka"

Ewa Chyła

Poetka z syndromem Piotrusia Pana, wytatuowana mama, lubi pizzę, seriale i smutne piosenki. Nocami nałogowo gra w Candy Crush Saga.

Ewa Chyła

Patryk Wypchło

Patryk Wypchło

GURU słowa i korekty

Przede wszystkim filolog polski, dopiero później gracz. Powoli odhacza najpopularniejsze tytuły na PlayStation, a dla odstresowania buduje domy w Simsach. Fanatycznie czyta powieści Stephena Kinga, zajmuje się coraz większą kolekcją roślin i czeka na koniec pandemii, by znów zacząć chodzić na filmy superbohaterskie i animacje Pixara.

GURUnolotny redaktor

Karol Leszczyński

Integer velit quam, rhoncus euismod ante nec, congue lobortis turpis. Vestibulum at tortor id dolor cursus aliquet. Duis ac mauris non purus dictum pellentesque. Maecenas lobortis vehicula eros ut rutrum. Aliquam quam nibh, accumsan ac sapien vitae, placerat luctus orci. Donec feugiat consequat eros eu lobortis.

Karol Leszczyński

Gabriela Zubek

Gabriela Zubek

GURUnolotna redaktorka

Skromna jak złoty pawilon. Z wykształcenia kulturoznawczyni i filmoznawczyni, sucharoznawczyni z urodzenia. Kocham digital painting, cięty humor i dobrego RPGa. No i koty. Tak, zdecydowanie. Kocham te małe puchate łaziki!

Starsza redaktorka

Aleksandra Wieczorkiewicz

Zawodowo – przyszły mediator. Prywatnie – miłośniczka animacji studia Ghibli, kucharz amator i fanka wszystkich zwierząt z wyjątkiem kóz.

Aleksandra Wieczorkiewicz

Dorota Żak

Dorota Żak

Starsza redaktorka

Absolwentka UJ, nałogowo ogląda filmy, żeby utrzymać status filmoznawcy. W wolnym czasie można znaleźć ją jak czyta albo gra w gry komputerowe, koniecznie z kubkiem dobrej herbaty pod ręką. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.

Starszy redaktor

Piotr Przybyła

Człowiek wielu zainteresowań, lecz niewielu pasji. Chce wszystkiego w życiu spróbować, by móc powiedzieć że jest człowiekiem spełnionym. Po godzinach sączy yerbę, ogrywa gry wiele lat po premierze oraz jeździ na LARP-y.

Piotr Przybyła

Michał Kaźmirczak

Michał Kaźmirczak

Starszy redaktor

Gamer od 5 roku życia. Gra we wszystko od F1, przez jRPG po strategię. Z wykształcenia marketingowiec, z pasji dziennikarz i mistrz w sesjach papierowych RPG.

Starszy redaktor

Wiktor Frączek

Były programista gier wideo, odpowiedzialny m.in. za mobilnego Car Mechanic Simulatora. Obecnie w regularnym IT tworzy swoją grę indie po godzinach. Zagorzały fan Heroes III, Starcrafta i Gothica, który jednak nie gardzi żadym gatunkiem i w każdym znajduje upodobanie.

Wiktor Frączek

Michał Chyła

Michał Chyła

Starszy redaktor

Gdyby miał się porównać do postaci ze świata filmu to byłby to Gruby Gnój z Austina Powersa. Twierdzi, że jego ulubionym gatunkiem filmowym jest dramat psychologiczny, ale ogląda przynajmniej jeden słaby horror z lat 80tych dziennie. Maniak serii Souls. Przed śmiercią chciały zagrać w każdą grę, jaka wyszła.

Starsza redaktorka

Aleksandra Cisek

Grafik z wyboru, twórca tekstów z powołania, prawnik z wykształcenia (przecież trzeba się pochwalić), a po godzinach konsument wszelkiej maści popkultury. Od dobrych gier i filmów, bardziej ceni sobie tylko te, które są tak złe, że aż wybitne. Wciąż twierdzi, że kiedyś skończy grać w Wiedźmina.

Aleksandra Cisek

Aleksandra Szmit

Aleksandra Szmit

Starsza redaktorka

Entuzjastka zbierania trofeów i maksowania tytułów, zaglądająca pod każdy wirtualny kamień. Przejawia niezdrowe zafascynowanie pixelartem oraz UI, w wolnej chwili taplając się w fantastyce. Aktualnie studiuje psychologię oraz badanie i projektowanie gier, w czym skutecznie przeszkadza jej własna prokrastynacja.

Maciej Żbik

Redaktor

Antonina Olszewska

Redaktorka

Patryk Rudnicki

Redaktor

Paweł Danewicz

Redaktor

Honorowi członkowie redakcji

Nina Czarny

Nina Czarny

Zastępca redaktora naczelnego

Polonistka z zapamiętaniem poszukująca immersji – zarówno w światach gier, jak sztuki. Podróżniczka, którą świat nieustannie zadziwia i zachwyca, ale jednocześnie potęguje poczucie niedosytu. Nieodmiennie okraszona kocią sierścią.

Dołączyła do redakcji: lipiec 2016