fbpx

Walka w Dying Light 2 niczym w Cyberpunku 2077. Broń w postaci easter egga

8 lutego 2022,
18:26
Jacek Kowal

Od premiery Dying Light 2 minęły już cztery dni i ciągle do odkrycia jest sporo ciekawostek. Broń rodem z Night City to jedna z nich.

Mantis Blades w Dying Light 2

Techland puszcza oczko w stronę innej polskiej firmy, czyli CD Projekt Red. W swojej najnowszej produkcji, którą jest Dying Light 2, umieścił broń rodem z Cyberpunk 2077. Mowa oczywiście o Mantis Blades. W świecie zombie zostały one nazwane Cyber Hands 2177.

Jak zdobyć Cyber Hands 2177 w Dying Light 2?

Jak możecie zobaczyć w powyższym filmie, musimy najpierw dostać się na dach budynku VNC Tower, by następnie oddać kilka skoków wiary i użyć paralotni. Pod koniec drogi spotkamy tajemniczego jegomościa o ksywce Likwidator, który udostępni nam schemat tej zabójczej broni.

Niektórzy zgłaszają, że NPC-a nie ma, ale jest to zapewne wynikiem błędu. Pozostaje czekać na łatki, ale te osoby, które już zdobyły broń, na pewno będą miały z nią sporo zabawy.

Inne najlepsze i najciekawsze easter eggi w Dying Light 2 znajdziecie w naszym na bieżąco aktualizowanym i rozbudowywanym artykule autorstwa Doroty Żak. Serdecznie zapraszamy do lektury!