Materiał z niezapowiedzianego shootera Sony wyciekł. Informacje od leakera

9 stycznia 2023,
10:15
Arek Grabowski
Potwór posiadający macki oraz coś na kształt wachlarza z gry Returnal

W sieci pojawił się rzekomo materiał z niezapowiedzianego shootera od Sony. Film przedstawia postać zmierzającą na balkon, kiedy ogromny potwór wspina się po ścianie budynku. Widać, że shooter będzie grą sci-fi przedstawioną w trzeciej osobie. Według przecieku produkcja ma działać na silniku Unreal Engine 5.

Informacje od znanego leakera o niezapowiedzianym shooterze Sony

DuskGolem, znany informator z branży gier, pisze w poście pod opublikowanym filmem, że „widział znacznie więcej tytułu i ten fragment powstał w starszym buildzie„. Według leakera nad produkcją pracuje studio XDEV z nieznanym zewnętrznym partnerem.

O niezapowiedzianym tytule nie ma zbyt wielu informacji, jednak może on być fragmentem planu Sony na wydawanie większej liczby gier live-service. W sieci pojawiło się znacznie więcej przecieków od firmy dotyczących także innych produkcji. Wiadomo także, że Bungie pracuje nad „kilkoma niezapowiedzianymi projektami z Sony”, o czym już pisaliśmy.

Niedawno wyciekły również informacje, że trwają prace nad portem Returnal na PC. Dodatkowo powstaje pewien multiplayer od studia Gurerilla Games. Według przecieków zostanie wydany również remaster Horizon Zero Dawn na konsole PS5. Warto wiedzieć, że Sony tworzy także nowy ciekawy kontroler o nazwie Project Leonardo.