fbpx

Marvel’s Spider-Man 2 „olbrzymią i zadziwiającą grą” według komentarza aktora głosowego

Po świetnie przyjętych Marvel’s Spider-Man i Spider-Man: Miles Morales przychodzi pora na kolejną odsłonę przygód bohaterów obdarzonych pajęczymi mocami, w której protagoniści poprzednich tytułów zmierzą się choćby z Venomem. Następna część serii już teraz zapowiada się na coś wyjątkowego.

Marvel’s Spider-Man 2 słowami Petera Parkera

Yuri Lowenthal udzielający głosu Peterowi Parkerowi w grze skomentował niedawno swoją pracę nad projektem dla portalu Comic Book Movie. Jak sam przyznał, wciąż nie może zdradzić zbyt wiele, ale nie ukrywał entuzjazmu, podkreślając, że nie może się doczekać, kiedy ludzie zagrają w Marvel’s Spider-Man 2. Dodatkowo określił produkcję jako olbrzymią i zadziwiającą.

Mam jeszcze trochę pracy do zrobienia. To olbrzymia gra, więc nadal trochę pracuję. Wiem, że są pewni daty premiery, a Insomniac zawsze dobrze sobie z tym radził. Oczywiście nie mogę zbyt wiele mówić o grze, ale powiem wam, że jest zadziwiająca.

Yuri Lowenthal w wypowiedzi dla Comic Book Movie

Komentarz Lowenthala wskazuje na to, że Marvel’s Spider-Man 2 ukaże się zgodnie z planem na jesieni tego roku, choć dokładna data nie została jeszcze podana. Gra będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 5.