fbpx

Fortnite otrzyma tryb pierwszoosobowy w drugim sezonie według przecieków

W następnym tygodniu kończy się pierwszy sezon czwartego rozdziału Fortnite. Według najnowszych przecieków gra ma otrzymać tryb z kamerą pierwszoosobową. To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o takiej funkcji w Fortnite. Tym razem znani insiderzy donoszą na Reddicie, że tryb pierwszoosobowy zmierza do gry.

Jak wygląda tryb pierwszoosobowy w Fortnite? Przecieki od znanych insiderów

Epic Games ciągle wprowadza ogrom nowości do gry. Niedawno pojawiła się kolaboracja Fortnite z Dragon Ballem, która dostarczyła nowe przedmioty oraz skiny. Wiemy już o kolejnej takiej współpracy. W Fortnite pojawią się przedmioty kosmetyczne związane z nadchodzącym Resident Evil 4 Remake.

Nowy sezon zmierza do gry Epic Games wielkimi krokami. Czy twórcy rzeczywiście wprowadzą tryb pierwszoosobowy? Leakerzy na Twitterze piszą, że tak, co jest sporym zaskoczeniem dla społeczności graczy. Można nawet zobaczyć, jak konkretnie tryb pierwszoosobowy miałby wyglądać.

Taki tryb sprawdziłby się w modelu bez budowania. Razem z budowlami widok pierwszoosobowy może być niezwykle nieczytelny. Bez nich natomiast gra wygląda dobrze, można ją porównać do kreskówkowego Battle Royale.