fbpx

Będzie crossover Fortnite i Dragon Ball! Do gry trafią Son Gohan i Piccolo

31 stycznia 2023,
15:22
Jacek Kowal
Gohan i Piccolo (Dragon Ball) w Fortnite

W Fortnite mamy już kilka ciekawych crossoverów. Możemy w nim znaleźć postacie zarówno z Wiedźmina, jak i właśnie Dragon Ball Teraz do Goku i Vegety dołączą znajomi z ich uniwersum, a mianowicie Gohan i Piccolo. Najciekawsze jest to, że ta fuzja nastąpi już dzisiaj! Dość nagła, ale przyjemna niespodzianka.

Epic Games postanowiło podzielić się tą nowiną na swoim Twitterze. Co prawda nie zobaczyliśmy w nim konkretnych postaci, ale na szczęście internautom starczy nawet niewielka wskazówka. Trochę szukania w danych gry i informacje te się potwierdziły.

Fortnite i Dragon Ball ponownie łączą siły

Zaledwie wczoraj Twitterowe konto Fortnite opublikowało post, który ogłaszał, że już dziś ponownie dojdzie do fuzji z Dragon Ball. Przedstawia on odrzutowiec przelatujący nad wyspą. Niby nic, ale szczegóły są najistotniejsze.

Jeżeli dokładnie się przyjrzycie, to na skrzydłach samolotu możecie dostrzec czerwone oznaczenia. Są to oczywiście symbole Armii Czerwonej Wstęgi z Dragon Ball Super. Dzięki temu fani sugerowali, że do Fortnite trafią Piccolo i Son Gohan.

Po krótkiej eksploracji w plikach gry te domysły okazały się trafne. Skórki nowych bohaterów jeszcze dziś trafią do sklepu. Dodatkowo wraz z nimi zostaną dodane elementy kosmetyczne takie jak peleryna i turban Piccolo.