fbpx

Klocki kolekcjonerskie inspirowane Wiedźminem 3 – współpraca CD projekt Red z Mega Construx

Ekscytująca nowina dla wielbicieli kolekcjonerskich gadżetów, a mianowicie dla fanów klocków! Już niedługo w sprzedaży dostępny będzie wiedźmiński zestaw przedstawiający scenę z gry. Na pewno ta wiadomość umili nam również oczekiwanie na aktualizację Wiedźmina 3, a po zakupie także jeden lub kilka wieczorów podczas, których złożymy postać Geralta z Rivii i włożymy plastikowy miecz w jego plastikową dłoń.

Na skróty
  • CD projekt Red i Mega Construx tworzą klocki inspirowane Wiedźminem 3.
  • Zestaw kolekcjonerski będzie przedstawiał walkę w Białym Sadzie.

CD projekt ogłosiło współpracę z marką Mega Construx. W sprzedaży niedługo ujrzymy oficjalny zestaw klocków zainspirowany Wiedźminem 3: Dzikim Gonem.

Dzikie polowanie na klocki z Wiedźmina 3

W zestawie kolekcjonerskim będziemy mogli złożyć Geralta, podświetlaną chatkę i gryfa. Przedstawia on scenę starcia w Białym Sadzie, gdzie Geralt staje do walki z gryfem w celu zdobycia informacji o Yennefer, która pojawia się właśnie w trzeciej części serii. Wiele osób może sobie zadawać pytanie, dlaczego nie LEGO. CD projekt postawiło na współpracę z Mega Construx odpowiedzialnym między innymi również za klocki inspirowane Grą o Tron czy Call of Duty. Data trafienia zestawu do sprzedaży nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, że już niedługo będzie wyczekiwany przez wielu fanów 14 grudnia, którego ma odbyć sią premiera aktualizacji do Wiedźmina 3. Zostało również zaprezentowane co ulegnie w niej zmianie.