fbpx

Call of Duty: Black Ops 6 otrzymało nowy zwiastun, który potwierdza wojnę w Zatoce Perskiej

28 maja 2024,
14:35
Arek Grabowski
Oko na zbliżeniu

Kilka dni temu otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź Call of Duty: Black Ops 6. Zaledwie dzień później potwierdzono, że to oficjalna nazwa oraz twórcy ujawnili, że więcej szczegółów poznamy w czerwcu. Wczoraj Activision opublikowało nowy zwiastun tego tytułu. Potwierdza on, że Call of Duty: Black Ops 6 rozgrywa się w czasie wojny w Zatoce Perskiej. Trailer przedstawia różne amerykańskie klipy telewizyjne.

Przedstawiono tutaj przede wszystkim przywódców, którzy są powiązani z tym konfliktem – Billa Clintona, George’a Busha Seniora oraz Saddama Husseina. Czasem akcji są prawdopodobnie lata 90. Miejsce to natomiast wojna w Zatoce Perskiej.

Call of Duty: Black Ops 6 otrzyma dziś zwiastun przedstawiający fabułę

Activision już teraz zapowiedziało kolejny zwiastun Call of Duty: Black Ops 6. Zostanie on opublikowany na YouTube o 16:00 czasu polskiego dzisiaj. Trailer ujawni także niektóre postacie, które wystąpią w grze.

Globalna premiera Call of Duty: Black Ops 6 została zaplanowana na 9 czerwca. Gra ma zostać wydana dla PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i to nie wszystko. Pojawiły się plotki, które wskazują na potencjalne porty PS4 oraz Xbox One – te informacje nie zostały jednak potwierdzone przez Activision.