fbpx

Resident Evil trafi do Fortnite? Według przecieków planowana jest taka kolaboracja

Dwóch popularnych leakerów związanych z Fortnite udostępniło na Twitterze informację, że nadchodzi kolaboracja gry Epic Games z Resident Evil 4 Remake, który ma pojawić się niebawem. Dodane mają zostać skiny Leona Kennedy’ego oraz Claire Redfield. Według przecieków twórcy zamierzają wprowadzić pakiet Resident Evil 4 wraz ze startem drugiego sezonu w Fortnite.

Kolaboracja może być bardzo prawdopodobna, ponieważ niedawno przydarzyło się ich naprawdę sporo. Mogliśmy zobaczyć Dead Space lub Dragon Ball w Fortnite. Do gry zawitał nawet Sam Wilson jako Kapitan Ameryka. Kolejna kolaboracja nie będzie niczym dziwnym, szczególnie dlatego, że Resident Evil 4 Remake ma premierę w marcu.

Resident Evil 4 w Fortnite — kiedy rozpocznie się kolaboracja?

Według przecieków kolaboracja nie będzie niczym ogromnym. Insiderzy informują, że twórcy zamierzają wprowadzić jedynie dwie skórki bohaterów z gry Resident Evil 4. Oczywiście nie jest to dużo w porównaniu do poprzednich kolaboracji, ale taka nowość zdecydowanie spodoba się miłośnikom survival-horroru od Capcomu.

Skiny zobaczymy dopiero w drugim sezonie Fortnite, który zbliża się dużymi krokami. Kolaboracja zostanie prawdopodobnie wprowadzona przez najbliższe dni lub tygodnie. Podobnie jak w przypadku Dead Space, skiny pojawią się w Fortnite przed premierą Resident Evil 4 Remake.