fbpx

Fortnite nawiązuje do zestawu Kapitana Ameryki. Sam Wilson pojawi się w grze?

14 lutego 2023,
13:31
Arek Grabowski
Kapitan Ameryka stojący na wzgórzu w Fortnite

Współpraca Fortnite z Marvelem jest jedną z największych, jeśli chodzi o kolaboracje w branży gier. Do sklepu trafiły nowe przedmioty kosmetyczne związane z bohaterami po aktualizacji 23.40. Mimo wszystko patch wprowadza także pewną wskazówkę, że w grze pojawi się Sam Wilson jako nowy Kapitan Ameryka.

Informacja wyciekła za sprawą jednego z dataminerów o nicku „Hypex” na Twitterze. Odnalazł on w plikach gry banner z Kapitanem Ameryką oraz placeholdery, które mają służyć do wprowadzenia Sama Wilsona jako skin do gry.

Fortnite z Kapitanem Ameryką. Co wskazuje na to, że skin znajdzie się w grze?

Kapitan Ameryka już wcześniej został dodany do Fortnite, jednak był to skin powiązany ze Stevem Rogersem. Nowa skórka ma być czymś zupełnie innym, odnosi się ona do Sama Wilsona jako Pierwszego Avengera.

W Fortnite pojawiło się niedawno bardzo dużo kolaboracji. Ważny był między innymi koncert Kid LAROI, jednak twórcy wprowadzili także samego Geralta do karnetu bojowego i dodali przedmioty z Dragon Ball do sklepu.

Sam Wilson był do tej pory jako Jastrząb w uniwersum Marvela. Zapowiedziano jednak, że będzie on również Kapitanem Ameryką, jednak opierając się o nowe jego wydanie. Można spodziewać się, że do Fortnite zostaną więc wprowadzone aż 2 skórki.