fbpx

Lords of the Fallen prawdopodobnie trafi do biblioteki Game Pass pod koniec maja

6 maja 2024,
11:45
Arek Grabowski
Rycerz i mag walczą z potworem

Lords of the Fallen od CI Games i Hexworks zostały wydane w tamtym roku. Po zaledwie 10 dniach od premiery sprzedano ponad milion kopii. Gra okazała się sporym sukcesem – twórcy zapowiedzieli także sporo zawartości, które otrzyma produkcja w aktualizacjach. Okazuje się, że tytuł może również trafić do biblioteki Game Pass.

Serwis eXputer przekazał taką właśnie informację. Dziennikarze posiadają również datę premiery Lords of the Fallen w Game Passie, jednak nie została ona podana ze względu na potencjalne zmiany, które mogą zaistnieć. Planowo gra ma zostać dodana do usługi już pod koniec maja.

Dlaczego Lords of the Fallen ma trafić do Game Pass?

Gra sprzedała się bardzo dobrze i była naprawdę udana pod względem wykonania. Tytuł zebrał też świetne oceny. Mimo wszystko niedługo po premierze marketing ucichł – graczy jest coraz mniej, a twórcy zaplanowali sporo zawartości do wydania w aktualizacjach.

Chcąc wykorzystać wszystkie plany, bardzo ważne będzie zwiększenie bazy odbiorców. Wprowadzenie gry do Game Passa zapewni ogromną dostępność. Do Lords of the Fallen przybędzie zupełnie nowa fala graczy, a na to liczą twórcy.