fbpx

Kolaboracja Fortnite i Dead Space pojawi się w styczniu 2023 roku

Według źródeł serwisu Insider Gaming, na 2023 rok już zaplanowano dużą kolaborację w Fortnite. 27 stycznia pojawi się remake gry Dead Spacemożna już zobaczyć przedpremierowy gameplay. To widocznie bardzo dobry moment dla Epic Games, by wprowadzić ciekawe nowości do swojej produkcji. W Fortnite pojawiło się niedawno sporo kolaboracji, takich jak Doom Slayer, Wiedźmin, Hulk, a nawet youtuber Mr. Beast. Wszystkie te postaci ujrzymy w grze jako skórki. Studio często organizuje także powiązane z nimi wydarzenia lub dodaje nowe przedmioty czy bronie.

Źródła serwisu Insider Gaming mówią o tym, że wydarzenie Fortnite x Dead Space zbiegnie się w czasie z premierą wyżej wspomnianego remake’u. Można więc spodziewać się go w połowie stycznia 2023 roku. Obecnie szczegóły nie są znane, jednak kolaboracja najprawdopodobniej przyniesie nowe przedmioty kosmetyczne oraz ewentualnie czasowe tryby czy zadania – jest to pewien trend, który Epic Games ciągle zachowuje.

Do Fortnite zmierzają kolejne kolaboracje i nowości. Informacje od informatora branżowego

Już na początku roku otrzymaliśmy sporo informacji o pewnej kolaboracji, która ma pojawić się w grze. Znany informator pod pseudonimem FNBRintel przekazał, że zobaczymy wydarzenie Fortnite x Doctor Who, jednak będzie ono miało miejsce dopiero “za kilka miesięcy”. Tutaj także dokładniejsze informacje związane z datą pozostają nieznane.

Kolejny sezon w Fortnite rozpocznie się 11 marca. Według branżowych plotek i przewidywań graczy do gry zostanie wprowadzone bieganie po ścianach oraz inne zaawansowane mechaniki poruszania się. Obecnie dopiero się rozpoczął pierwszy sezon czwartego rozdziału, w którym również dodano ogrom nowości, które opisaliśmy.