fbpx

Tomb Raider Trilogy za darmo. Świetne zakończenie promocji na Epicu

30 grudnia 2021,
17:01
Adam Wiśniewski

Na koniec akcji, podczas której Epic Games rozdawało wiele świetnych gier, znalazła się ostatnia niespodzianka, najlepsza ze wszystkich. Będzie możliwa do odebrania przez cały tydzień, do 6 stycznia 2022 roku.

Lara Croft z gry Tomb Raider
Na skróty
  • Epic Games zakończyło akcję świątecznego rozdawania gier komputerowych.
  • Na koniec promocji firma zdecydowała się dać graczom serię Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy.
  • W jej skład wchodzą trzy gry: Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider  i Tomb Raider: GOTY.

Dzisiaj zakończyła się świąteczna akcja sklepu Epic Games Store. Firma przez 15 dni codziennie rozdawała graczom świetne tytuły, takie jak Control czy Loop Hero. Jak zapowiedziała na początku promocji, na sam koniec zostawiła coś specjalnego. Tak się też stało. Do 6 stycznia 2022 roku do naszego konta na platformie Epic Games Store możemy przypisać aż 3 wyśmienite gry.

Chodzi o trylogię serii Tomb Raider, w skład której wchodzą: Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider oraz Tomb Raider w wersji gry roku. Według jednego z pracowników firmy jest to celowe nawiązanie do pewnego polskiego filmiku, w którym mężczyzna zapytany, co będzie robił w sylwestra, odpowiada, że będzie grał w Tomb Raidera.

Screen z bezpłatnym Tomb Raiderem na Epic Games
Źródło: EGS

Co sprawia, że Tomb Raider jest tak dobry?

Seria gier, w której główną bohaterką jest Lara Croft, opiera się w głównej mierze na eksplorowaniu ogromnego, otwartego świata i rozwiązywaniu jego tajemnic. W grach tych nie zabrakło dozy zagadek i niełatwych łamigłówek. Rozwiązując je, poznajemy rozbudowaną historię i dowiadujemy się wielu ciekawych faktów na temat starożytnych cywilizacji.

Square Enix, studio wydające Tomb Raidera, nie zapomniało także o odpowiedniej ilości akcji w swojej produkcji. Dynamiczne ujęcia i liczne strzelaniny sprawiają, że gra nigdy nie jest nudna.

Epic Games Store już wielokrotnie nas zaskakiwał grami, które rozdaje całkowicie za darmo. Pełna seria przygód Lary Croft z pewnością zostanie ciepło przyjęta przez graczy i wielu doda ją do swoich bibliotek. Wielu też założy konta na platformie, by grę odebrać.

O godzinie 17:00, o której już można było odebrać darmowy produkt, sklep nie dawał rady obsłużyć tak wielkiej liczby transakcji. EGS poinformowało o tym na swoim Twitterze, a platforma downdetector zarejestrowała wzmożoną liczbę doniesień dotyczących awarii EGS. Świadczy to o wielkim zainteresowaniu graczy serią i udanej promocji sklepu.