fbpx

Pierwsze 18 minut z Dead Space Remake – widzieliśmy gameplay

Pozostały niecałe dwa miesiące do premiery Dead Space Remake. Przyglądamy się opublikowanemu gameplayowi, by na własne oczy zobaczyć poczynione zmiany względem pierwowzoru.

Na skróty
  • W sieci został udostępniony osiemnastominutowy zapis rozgrywki z Dead Space Remake.
  • Usprawnienia graficzne widoczne są na kaźdym kroku, a największą uwagę przykuwa głos Isaaca, którego nie posiadał go w pierwowzorze.
  • Remake pierwszej odsłony Dead Space ukaże się 27 stycznia 2023 roku.

W serwisie YouTube pojawił się długi, bo aż osiemnastominutowy zapis rozgrywki z oczekiwanego remake’u pierwszej części przygód Isaaca z serii Dead Space, survival horroru, który zmierza na PC oraz konsole nowej generacji. Całość prezentuje się obłędnie, zwłaszcza ze znaczącymi usprawnieniami wobec pierwowzoru.

Dead Space Remake na pierwszym gameplayu

Udostępniony materiał z rozgrywki zawiera aż 18 minut rozgrywki, na którym widać „unowocześnienie” formuły znanej z pierwowzoru. Ci pamiętający jeszcze oryginalną wersje zapewne wiedzą, że główny bohater, Isaac, nie był zbyt rozmowny – remake to zmienia, bohater wreszcie doczekał się własnego głosu. Materiał, który pochodzi z wersji PC (4k oraz 60 klatek na sekundę) dość wyraźnie pokazuje skalę zmian, jaka nastąpiła w kwestiach graficznych. Faktycznie, oprawa wizualna została istotnie zmieniona, zachowując jednocześnie klimat pierwszej części.

Na zweryfikowanie pełnego dzieła i skali zmian przyjdzie nam poczekać do 27 stycznia 2023 roku.