Kangurek Kao – nowy zwiastun i zapowiedź Superskocznej Edycji gry

Zapowiedziany dawno powrót najsłynniejszego kangura z gier wideo jest już nieunikniony. W sieci pojawił się dzisiaj nowy zwiastun pokazujący nowego Kangurka Kao w pełnej okazałości, a firma Cenega podzieliła się szczegółami dotyczącymi wersji gry, jaką będzie można wkrótce zakupić.

28 marca 2022

W lutym tego roku chętni mogli zapoznać się już z fragmentem nowego Kangurka Kao dzięki udostępnionej przez Tate Multimedia wersji demonstracyjnej gry na PC. Choć nie możemy już po nią sięgnąć, nie trzeba się martwić, bo tytuł otrzymał właśnie orientacyjny termin premiery oraz świeży i niezwykle kolorowy zwiastun. Będziemy w niej towarzyszyć Kao w długiej podróży po zróżnicowanym świecie, której głównym celem stanie się odnalezienie ojca kangura. Podobnie jak poprzednie części, nowa odsłona przygód słynnego bohatera pełna będzie elementów zręcznościowych, walki oraz odkrywania sekretów.

Kangurek Kao – domyślne platformy i edycja specjalna

Wydaniem gry w Polsce zajmie się Cenega, która uwzględniła już tytuł w swojej ofercie. Na razie podano, że premiera odbędzie się latem 2022 roku, choć brak tutaj dokładnej daty. Kangurek Kao trafi na PC, PlayStation 4 i 5, Xboxa One i Series X/S oraz Nintendo Switch.

Co więcej, polscy gracze będą mogli cieszyć się nie tylko dubbingiem w rodzimym języku, ale także przygotowanym na lokalny rynek pakietem z dodatkowymi gadżetami. Superskoczna Edycja – bo pod taką nazwą on funkcjonuje – zawierać będzie:

  • wersję gry na wybraną platformę;
  • pudełko limitowanej edycji specjalnej;
  • plecakoworek;
  • naklejki;
  • magnes.
Zawartość Superskocznej Edycji Kangurka Kao
Źródło: Cenega

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!